davillo tekstil

Gülsan Alüminyum & İstanbul


Gülsan Alüminyum & İstanbul

Haber: Emel Benli & İstanbul

2007 yılından beri siz değerli müşterilerinin yüzünü güldürebilmek ve para kazandırabilmek için çalışma azminden hiç bir şey kaybetmeyen Gülsan Alüminyum, 2013 yılında 4000 m2 kapalı alan üzerine kurduğu fabrikasında Alüminyum Profil Üretimi faliyetine devam etmektedir. 
İstanbul'dan tüm Türkiye'ye ve yurt dışına açılan kapısından; siz sevgili iş ortaklarına güveni, esnekliği ve yenilikçiliği sunmaktadır.

Yurt içi talebini yüzde yüz karşılayan Gülsan; 2016 yılından beri de ihracata yönelik büyüme stratejisini benimsemiş ve kaliteden hiç bir zaman ödün vermeden, alüminyum sektöründe Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmiştir. Her geçen gün üzerine koyarak giden ve büyümenin yanı sıra markalaşarak yol alan Gülsan Alüminyum, ALU - PLAST markası ile mekanik perde plastik aksanlarında Türkiye'nin aranılan markalarından biri olmuştur. Alüminyum perde profillerinde ise ALU - PER markası ile sektöründe en güvenilir firmalar arasına girmiştir. 

Ürün yada üretim kalitesinden ödün vermeden, en gelişmiş teknoloji ve kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak ürünlerini ve markalarını Türkiye pazarında önemli bir konuma getiren Gülsan; müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacı ile vizyonunu daima geniş tutmaktadır. Siz değerli müşterilerinden aldığı taktir ve talep doğrultusunda vizyonlarını her geçen gün geliştiren Gülsan Alüminyum, sektöründe ki liderliğini korumak amacı ile markalarına sürekli yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

5 kıtada 30'un üzerinde ülkeye ürün yollayarak; Alüminyum Sektörü'nde ülkesini markalaştırma yolunda kalplere dokunan Gülsan; sizlerin motivasyon kaynağı olmaya devam etmektedir.  Son yıllarda mekanik perde sistemlerinin hayatımıza girmesi ile değerini daha iyi anladığımız Gülsan Alüminyum, perdeci dostlarımızın da çözüm ortağı olmuştur.  Gülsan'a duyduğunuz güven; işinize verdiğiniz önem demektir. Gülsan ile yürüdüğünüz yol ise geleceğinize yaptığınız yatırım demektir. Güvenilir, esnek, yenilikçi kimliği ile Gülsan'la ele ele...


Gülsan Alüminyum
İletişim: Ömerli Mah. Akmaz Sokak No: 22 / 1 / Hadımköy /   İstanbul
Tel: 0212 798 25 14 - Fax: 0212 798 25 10
Mail: info@gulsanaluminyum.com
web: www.gulsanaluminyum.com 


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 79398

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.