davillo tekstil

Ceyteks Tekstil / Mustafa Ceylan / Konya


Ceyteks Tekstil / Mustafa Ceylan /  Konya

Haber: Emel Benli / KONYA

Bir İç Anadolu Kaplanı Hikayesi:

Sektörümüzün saygın firmalarından Konya merkezli  “Ceyteks Tekstil,” yeni girişimleri ile  gündemden düşmüyor. Konya’nın merkez ilçelerinden biri olan Selçuklu’da, tül ve fonluk kumaş toptancılığı yaparak sektöre büyük katkılarda bulunan Ceyteks Tekstil, Türkiye geneline ürün satarken; dış ticarette de Türkiye’nin küçükte olsa ihracatına katkıda sağlamaktadır.

2000 m2 alana yayılı, 3 kattan oluşan Ceyteks Tekstil’in bünyesinde şahane bir şhowroom, kesim atölyesi, ürün stok depoları,  kartela odaları mevcudiyetini korurken; kendi markaları olan Essentia’da toplamda 75 başlığı, 520 varyant ile bu gurur tablosunu tamamlıyor. Essentia’nın en güncel tül ve fonluk kumaşlardan oluşması, renk skalasının bizi sonsuzluğa doğru yolculuğa çıkarması; Ceyteks  Tekstil, ailesinin zevkinin ve sektör bilgisinin bir göstergesidir.

Ceyteks’in Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Ceylan; henüz daha çocuk yaşta diyebileceğimiz yıllarda sektörümüze atılmış;  geçen yıllar içerisinde sorumluluk duygusunun da getirileri ile sektör birikimini tamamlayarak kendi şirketini 12 yıl önce kurmuştur. Bilgi birikimi, insan odaklı oluşu, disiplin anlayışı ve müşterilerine karşı sorumluluk duygusu; yıllar sonra kendisinin patron koltuğuna oturmasının en önemli sebeplerindendir. Böylesine donanımlı ve alt yapıya sahip olan Sayın Mustafa Ceylan’ın yakın çevresinin neden kendisine “İç Anadolu Kaplanı” lakabı ile hitap ettiklerini çok daha iyi anlayabiliyoruz. Evli ve üç çocuk babası olan Sayın Ceylan, Ceyteks’in çatısı altında patron olmanın dışında mesai arkadaşlarının her şeyi…Onlara iyi bir ağabeyi, arkadaş bazen sırdaş en çokta dert taş olmuştur.

Başarısı ile de sektörde adından sıkça bahsettiren  Sayın Ceylan, şu günlerde yeni girişimleri ile de oldukça gündemi meşgul etmektedir. En güçlü olduğu bölgelerden biri olan Güneydoğu Anadolu’nun önemli şehirlerinden Gaziantep’te geçtiğimiz haftalarda bir etkinlik gerçekleştirmiş ve düşündüğünün de üzerinde başarı sağlamıştır. Her zaman başarının tek kişilik olmadığını savunan genç iş adamımız; “Gaziantep Etkinliği’nin” performansını çalışma arkadaşlarına borçlu olduğunu dile getirdi.

Türkiye geneli etkinlik yapma kararı alan Sayın Ceylan, “3 ve 4 Ekim tarihleri arasında İzmir’de gerçekleştireceğimiz etkinliğimize tüm değerli müşterilerimizi ve özellikle Eğe ve Akdeniz civarında bulunan değerli perdecilerimizi  bekliyoruz.” Diyerek  bir etkinlik müjdesi daha verdi. İzmir’in şirin semti “İncir Altı’nda bulunan Saklı Bahçe Balo Salonu’nda” siz değerli sektör mensuplarını bir araya getirecek olan Ceyteks Ailesi’nin; üçüncü durağı ise Mevlana Celaleddin-i Rum-i Hazretlerinin şehri Konya…

Sektörünüzün tek haber kanalı Perde Satıcıları Haber Portalı tarafından bizzat Konya Etkinliği’nin tarihini sizlere vakti geldiğinde bildirecek ve yeni Ceyteks Tekstil gelişmeleri ile karşınızda olacağız. Bizleri Konya’da ağırlayan ve başta Ceyteks Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ceylan’a, “Müşteri memnuniyetini çok önemsiyoruz” diyen Ceyteks Tekstil'in Bölge Sorumlusu Erdinç Büyükkörükçü’ye ve Ceyteks  Ailesine teşekkür ediyor,  başarılarının devamını diliyoruz. İyi ki Varsın Ceyteks…

Ceyteks Tekstil & Mustafa Ceylan
Adres:  Horozluhan Mah. Demirlenk Sk. No: 40 Selçuklu / Konya
Tel: 0332 237 60 53
Whatsap: 0543 774 76 03
Fax: 0332 237 60 43
web: www.ceytekstekstil.com

Yorumlar

  • ADANA PERDE
    ADANA PERDE

    Hayırlı olsun, Andana'da etkinlik yapmayı düşünüyormusunuz. Adana'ya bekleriz.

    29 Eylül 2019 01:15

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 844250

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->