davillo tekstil

Royalde Home Tatil Etkinliği 7 - 10 Kasım Tarihleri Arasında Gerçekleştirecek.


Royalde Home Tatil Etkinliği 7 - 10 Kasım Tarihleri Arasında Gerçekleştirecek.

Haber: Emel Benli & Kayseri

Kayseri merkezli Royalde Home, bu yıl ilkini gerçekleştireceği tatil etkinliğinin yerini ve tarihini belirledi. "Geleneksel Royalde Etkinlikleri" adı altında gerçekleştirilecek büyük tatil; 7 ve 10 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya Concorde Otelde yapılacak.

Royalde Yön. Kurulu Başkanı Sayın Orhan Çağatay, verdiği sözü tuttu ve Siz Değerli Dostlarını Royalde Tatil Etkinliği vesilesi ile bir araya getirmeyi planladı. Kasım ayında'ki bu etkinlikte yurt dışından ve yurt içinden gelen müşterlerine hem tatil yaptıracak, hemde şhowroom alanında Royalde Home'un yeni ürün kreasyon tanıtımını gerçekleştirecek.

Tüm mekanizmalı ürünleri katagorisine göre ayırarak; tanıtımını yapacak olan Royalde, dikey perde türünde geliştirdiği yeni kolleksiyonunu yurt dışı ve yurt içi alıcısına taktim edecek. Yine dikey perde sistemleri katagorisinde, rustik mekanizmalı ürün tanıtımı ile rakiplerine fark atacak. Pilisel Cam Balkon katagorisinde ise özellikle kış bahçesi ürünlerinin tanıtımının üzerinde duracak. Artık hayatımızın içerisinde ciddi anlamda yer almaya başlayan kış bahçesi ürünlerini; Royalde farkı ile göreceksiniz. Hiç durmadan sizler için üretmeye devam eden Royalde; klasiklerin üzerini çizmiş ve zebra perde hizmetleri konusunda da Royalde çizgisini konuşturmayı başarmıştır. Zebra modellerde yeni kolleksiyonu yorucu bir ar - ge sürecinin arkasından sizler için hayata geçirmiştir. Sizlerin taktirini bir kez daha toplayacak olan yeni zebra ürünleri şhowroomda yerini alacaktır.

Ve ayrıca teknolojinin getirdiği yeniliklere açık olan Sayın Çağatay, "Dreams Curtains Perde Gigdirme Proğramı'na" da yer verecektir. Bütün amacı Royade Dostlarını sektörümüzün yeniliklerinden faydalandırmaktır.  Siz Sevgili Royaalde'cilere düşen ise büyük buluşmanın randevu tarihini unutmamak...

Concorde De Luxe Resort Hotel
Adres: Site Mah. Tesisler Cad. No: 358 / Aksu / Antalya
Tel: 0242. 352 26 26
Tarih: 07 - 10 Kasım 2019

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 765212

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.