davillo tekstil

TETSİAD ADAYI ŞERAFETTİN DEMİR DENİZLİ'Lİ İŞ ADAMLARI İLE AKŞAM YEMEĞİNDE BULUŞTU.

TETSİAD ADAYI ŞERAFETTİN DEMİR DENİZLİ'Lİ İŞ ADAMLARI İLE AKŞAM YEMEĞİNDE BULUŞTU.

Haber: Emel Benli & Denizli

Büyük Bursa Buluşmasının hemen ardından ayağının tozu ile 22 Ağustos 2019 Perşembe günü Denizli'li Sanayici İş İnsanları ile buluşan Tetsiad Başkan Adayı Şerafettin Demir, kendisine ve heyetine gösterilen ilgi ve alaka karşısında mutluluğunu gizleyemedi. Gece boyunca yüzü hep gülen ünlü iş adamımız Ankara Tekstili'in sahibi Sayın Şerafettin Demir, icraatlarını Denizli'lilerle paylaşarak onlarla istişareler yaptı. 

Marla Restorant'ta Denizli'nin iş adamlarını ağarlayan  Ozan Tekstil'in Yön. Kur. Başkanı Sayın Zafer Katrancı'nın ev sahipliği eşliğinde Denizli'nin ünlü iş adamları Tetsiad Başkanlık Seçimleri sürecinde taraflarını belirleyerek Sayın Demir'in yanında yer aldılar. 

Gecede ev sahibi olarak kürsüye davet edilen ve ilk konuşmayı gerçekleştiren Sayın Katrancı, her iki adaya da başarılar dilerken; sektörümüz için Tetsiad'ın yarınlara daha güzel taşınabilmesi adına görüşlerini ve düşüncelerini dile getirdi.

İkinci konuşmacı olarak kürsüye çıkan Küçükçalık Yön. Kur. Başkanı Sayın Yaşar Küçükçalık ise Tetsiad'a başkanlık yaptığı iki dönemin özetini vererek; kimseye verilecek hesabının kalmadığını ve hala Tetsiad'ın kurucu üyesi olarak Tetsiad'ın sorunları ve icraatları ile yakından ilgilendiğini anlatarak; Denizli'li iş adamlarını o dönemin şeffaflığı ve hesap verilebilirliliği konusunda bilgilendirdi. Şerafettin Demirin bütün toplantılarında yerini alan Sayın Küçükçalık, her iki adayada başarılar dileyerek hangi liste kazanırsa kazansın seçim günü sandıktan çıkan sonucu saygıyla karşılayacaklarını belirtti...Çok hoşuna giden bir cümleyide paylaşmadan geçemedi. "Gelişmiş toplumlarda sivil toplum örgütleri, devlet ve özel sektör bir araya gelerek her türlü problemin üstesinden gelebilirler." dedi ve bu inanç doğrultusunda sevgili Tetsiad Üyelerini birlik ve beraberliğe davet etti. 

Son konuşmacı olarak kürsüde yerini alan Tetsiad Başkan Adayı Sayın  Şerafettin Demir'de; bu güne kadar  Tetsiad'ta yer aldığı görevlerinin özetini vererek; şeffaf bir yönetime dikkat çekti. 1991 yılında kurulan ve 1020 üyesi bulunan derneğin çeşitli kademelerinde çalışırken; sektörün bölünmez bütünlüğünün hassasiyeti içerisinde görev yaptığını dile getirdi. Tetsiad'ın bundan sonrada bölünemeyeceğine bunun için ellerinden gelen çabayı göstereceklerine; bu vizyon ışığı altında başkan seçildiği taktirde icraatların uygulamaya koyacağını söyledi...

Son durak olan Deniz'liden ayrılırken; İstanbul'da gerçekleşecek 27 Ağustos 4. Olağan Genel Kurul Başkanlık Seçim Toplantısına tüm Tetsiad Üyelerini davet ederken; sandıktan hangi başkan adayı çıkarsa çıksın Tetsiad'ın iyi yönetileceği konusunda hiç tereddütünün olmadığını dile getirdi. "Ne olursa olsun kenetlenmeye, birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var." dedi. 

Veda saati gelip çattığında ise son bir cümle ile geceye söz bırakan Sayın Ozan katrancı" Hangi aday seçilirse seçilsin, ülkemiz için hayırlı olacaktır." dedi... Biz Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesi'de seçin propakandaları sırasında Sayın Demir'in seyahatlerini yakından takip ederek; siz değerli Tetsiad Üyelerini ve tüm sektör mensuplarını konu ile ilgili haberdar etmeye çalıştık. Bizde her birbirinden kıymetli her iki adayımıza başarılar diliyor ve bu seçimin sektörümüze hayırlar getirmesini diliyoruz...


TETSİAD BAŞKAN ADAYI ŞERAFETTİN DEMİR'İN DENİZLİ YEMEĞİ
OZAN TEKSTİL / ZAFER KATRANCI / DENİZLİTETSİAD BAŞKAN ADAYI ŞERAFETTİN DEMİR'İN DENİZLİ YEMEĞİ
SÜMAŞ TEKSTİL / NURİ TURGUT / DENİZLİTETSİAD BAŞKAN ADAYI ŞERAFETİN DEMİR'İN DENİZLİ YEMEĞİ
OZAN TEKSTİL - ZAFER
KATRANCI / DENİZLİTETSİAD BAŞKAN ADAYI ŞERAFETİN DEMİR'İN DENİZLİ YEMEĞİ
 YAŞAR KÜÇÜKÇALIK / DENİZLİTETSİAD BAŞKAN ADAYI ŞERAFETTİN DEMİR'İN DENİZLİ YEMEĞİ
ŞERAFETTİN DEMİR / DENİZLİTETSİAD BAŞKAN ADAYI ŞERAFETTİN DEMİR'İN DENİZLİ YEMEĞİ
 KUTLUAY MEMİŞ / DENİZLİTETSİAD BAŞKAN ADAYI ŞERAFETTİN DEMİR'İN DENİZLİ YEMEĞİ
HASEKİ TEKSTİL / ALİ RIZA HASOĞLUTETSİAD BAŞKAN ADAYI ŞERAFETTİN DEMİR'İN DENİZLİ YEMEĞİ 
ZOREL TEKSTİL / DENİZLİTETSİAD BAŞKAN ADAYI ŞERAFETTİN DEMİR'İN DENİZLİ YEMEĞİ
ŞERAFETTİN DEMİR / DENİZLİ


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 150807

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.