davillo tekstil

TETSİAD BAŞKAN ADAYI ŞERAFETTİN DEMİR, BURSA FİSTAŞ İPLİK FABRİKASINI ZİYARET ETTİ.


TETSİAD BAŞKAN ADAYI ŞERAFETTİN DEMİR, BURSA FİSTAŞ İPLİK FABRİKASINI ZİYARET ETTİ.

Haber: Emel Benli & Bursa

Sektörün membağı Bursa, bu gün Tetsiad Başkan Adayı Sayın Şerafettin Demir'i ve yol arkaşlarına ev sahipliği yaptı. Bursa Demirtaş Organize Sanayi'de bulunan Fistaş İplik Üretim Fabrikası'nın Yön. Kur. Başkanı Sayın İlhan Sarı, bu heyete ev sahipliği yaparak; onları kendi fabrikasında öğle yemeği eşliğinde ağırladı. 

Aynı masa etrafında toplanan heyet; Bursa'nın önemli sanayici iş insanları ile karşılıklı sektör sorunlarını istişare etti. Sektörü, sektörde ki gelişmeleri, sektörün eksikliklerini istişare ederek daha nasıl faydalı olabiliriz sorusunu aralarında uzun uzadıya konuştular. " Tekstilde kurumsallaşmak çok zor, ancak ve ancak çok çalışarak piyasayı iyileştirebiliriz, oturup sadece fuarları beklememeliyiz." diyerek engin tecrübelerini masada bulunan daha genç olan meslektaşlarına aktaran Sayın İlhan Sarı, satışları iyileştirmek için neler yapılmalı konusunda ise; her zaman nokta atışlarının daha verimli olduğunu vurguladı. "Hedef müşterileri tesbit etmek, zaten atışı yapmaktır." dedi. Bu konuda en güzel örneklerden bir tanesi Brezilya pazarıdır diyerek adeta birikimlerini ile sektörün sorunlarına parmak bastı. Masada sektörün en büyük sorunlarından bir tanesinin pazarlama olduğu kanatine varıldı. Sayın Şerafettin Demir'e Bursa'lılar olarak destek verdiklerini dile getirdiler.

Fistaş'ın Yön. Kur. Başkanı Sayıl İlhan Sarıya verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Tetsiad Başkan Adayı Şerafettin Demir ve beraberinde ki heyet;  Demirtaş Organize Sanayi'nden ayrılarak Crowne Plaza'nın yolunu tuttular. 

Günler öncesinden sizlere duyurduğumuz üzre Bursa'da Crowne Plaza'da bu akşam yani tarihler 21 Ağustos Çarşamba gününü gösterirken; saat 19: 30 'da Bursalı iş adamları ile bir araya gelecek olan başkan adayı ve beraberinde ki heyet bu kezde; Sayın Demir'in vereceği yemekte Bursa'lı Tetsiad üyelerini ağırlayacaklar. 

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı'da Crowne Plaza'da ki gelişmeleri Bursa'dan sizlere aktarmaya çalışacağız.


TETSİAD BAŞKAN ADAYI ŞERAFETTİN DEMİR'İN FİSTAŞ İPLİK FABRİKA ZİYARETİ


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 416149

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.