davillo tekstil

TETSİAD BAŞKAN ADAYI ŞERAFETTİN DEMİR ANKARA'LI PERDECİLERLE BULUŞTU.


TETSİAD BAŞKAN ADAYI ŞERAFETTİN DEMİR ANKARA'LI PERDECİLERLE BULUŞTU.

Haber: Emel Benli & Ankara

Sevgili Sektör Mensupları, günler öncesinden Tetsiad Başkan Adayı Sayın Şerafettin Demir'in Ankara'ya geleceğini ve Ankara'lı Tetsiad Üyeleri ile buluşarak bir akşam yemeği yiyeceğini sizlere Perde Satıcıları Haber Portalı aracılığı ile duyurduk. 

Beklenen gün geldiğinde yani bu gün ( 20 Ağustos 2019 Salı) İstanbul'dan Sayın Demir ile birlikte bir grup heyet Çankaya'da bulunan Büyükhanlı Otel'de Ankara'lı meslektaşları ile buluştu. Bu buluşmaya Ankara'nın önde gelen üretici ve imalatçı firma yöneticileri katıldı. Akşam yemeği eşliğinde konuşmacı olarak kürsüye çağrılan Ankara Tekstil'in Yön. Kur. Başkanı ve Tetsiad Başkan Adayı Sayın Şerafettin Demir, geçmişten geleceğe doğru oto biyoğrafisini ve sektöre kattığı değerleri tekrar dile getirerek konuşmasına başladı...

"Fuarlar artık sektör meselesi olmaktan çıkmış ve milli mesele haline gelmiştir." diyerek; özellikle fuarcılığın üzerinde durmuş ve pansuman gereken yaralara parmak bastı. Fuarcılığın iyileştirilmesi konusunda geçmişten örnekler veren Sayın Demir; fuarcılığın kolay işler olmadığını ve Tetsiad'ın bir fuar komitesinin olduğunu ve bu konuda yapılan çalışmalara daha nazik bir dille eleştiri yapılması gerekliliğini dile getirdi. 

Kendisini ve yol arkadaşlarını destekleyen Ankara'lı katılımcılara tekrar teşekkür eden Sayın Şerafettin Demir, başkan seçildiği taktirde grubu ile birlikte yapacağı icraatlarını onlarla paylaştı.

Gecenin sonunda ise Tetsiad  Genel Koordinatörü Sayın Haşim Büyükbalcı ise, "27 Ağustos 4. Olağan Kurul Başkanlık Seçim Toplantısının sektör için çok önemli olduğunu vurgulayarak; "oylarınızı hangi doğruda kullanırsanız  kullanın; ama mutlaka seçim günü sandık başına gelin." diyerek; Tetsiad üyelerini sandık başına bir kez daha davet etti... 
 
TETSİAD ANKARA BULUŞMA  YEMEĞİ TETSİAD ÜYELERİN GÖRÜŞLERİ


TETSİAD BAŞKAN ADAYI ŞERAFETTİN DEMİR'İN ANKARA BULUŞMASI
ŞERAFETTİN DEMİR

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 759621

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.