davillo tekstil

HAKKIMIZDA


Ayteks Prodüksiyon Medya Tanıtım, 2007 yılından bu yana internet yayıncılığı yapan bir medya kuruluşudur. Sahip olduğu "Perde Satıcıları Haber Portalı"  ile Türkiye’de ki perde ve ev tekstili sektörü kullanıcılarının büyük bir kısmına ulaşmaktadır.

  Yine Ayteks Prodüksiyon bünyesinde olan ve 2016 yılında yayın hayatına başlayan "Mobilya & Halı Satıcıları Haber Portalı’da" bundan böyle Türkiye’de bulunan mobilyacılarımızın ve halıcılarımızın dert, sıkıntılarını, mağaza açılışları, lansman toplantıları ve fuarları ziyaret ederek mobilya ve halı sektöründen haberler verecektir.

   Yayınını yaptığımız portallar; haberden duyurulara, etkinliklerden fuarlara, lansman toplantılarından firma tanıtımlarına kadar geniş bir yelpaze oluşturur. Portalımızda her zaman içerik kalitesini, kolay kullanımı ve fonksiyonelliği ön planda tutmaktayız. Sahip olduğumuz güçlü teknik donanım, her biri konusunda ayrı uzman kadromuz, ar ge merkezimiz ve bu alanda yaptığımız yatırımlarla sektörde öncü ve örnek bir yayıncılık sergilemekteyiz. İnternet yayıncılığı alanında kalite standartlarımız en üst seviyede, sürdürülebilirlik ilkesine bağlılığımız tamdır.

  Portallarımızda yapmış olduğumuz haberleri sosyal medyalar aracılığı ile de yüzbinlerce kitleye ulaştırıyor ve tecrübeli kadromuz ile doğru ve tarafsız haberlerle sizlerin yanında olmaya özen gösteriyoruz. Haber Portallarımızın her biri sektöründe tek olup; siz değerli sektör mensuplarının her zaman yanındadır.


www.perdesaticilari.com 

www.mobilyasaticilari.com 

www.ayteksproduksiyon.com