davillo tekstil

HAKKIMIZDA


Hakkımızda

Ayteks Prodüksiyon Medya Tanıtım, 2007 yılından bu yana internet yayıncılığı yapan bir medya kuruluşudur. Sahip olduğu "Perde Satıcıları Haber Portalı"  ile Türkiye’de ki perde ve ev tekstili sektörü kullanıcılarının büyük bir kısmına ulaşmaktadır.

Yayınını yaptığımız portalımızda; haberden duyurulara, etkinliklerden fuarlara, lansman toplantılarından firma tanıtımlarına kadar geniş bir yelpaze oluşturur. Haber Portalımızda her zaman içerik kalitesini, kolay kullanımı ve fonksiyonelliği ön planda tutmaktayız. Sahip olduğumuz güçlü teknik donanım, her biri konusunda ayrı uzman kadromuz, ar ge merkezimiz ve bu alanda yaptığımız yatırımlarla sektörde öncü ve örnek bir yayıncılık sergilemekteyiz. İnternet yayıncılığı alanında kalite standartlarımız en üst seviyede, sürdürülebilirlik ilkesine bağlılığımız tamdır.

Haber Portalımızda yapmış olduğumuz haberleri tüm sosyal medyalar aracılığı ile de onbinlerce kitleye ulaştırıyor ve tecrübeli kadromuz ile doğru ve tarafsız haberlerle (www.perdesaticilari.com ) sizlerin yanında olmaya özen gösteriyoruz.” Perde Satıcıları Haber Portalımız”  sektöründe tek olup; siz değerli sektör mensuplarının her zaman yanındadır.

Perde sektöründe ki açığı kapatmak için, perde sektörünü ilgilendiren “ Perde Satıcıları Dergisi”( www.perdesaticilaridergisi.com ) yine tarafımızdan 2021 yılının Mart ayında hayata geçirilmiştir. Yılda 6 sayı basılmak üzere tasarlanmıştır.

Perde sektörünün diğer bir açığı olan "sanal perde fuarı," adı altında tasarladığımız sanal fuar sitemiz ise;  perde ve ev tekstili sektöründe hizmette sınır tanımamak adına tasarlanmış ve sektör mensuplarının zaman kaybını ve maliyetlerini ortadan kaldırmak için, artık sanal fuar talebinde bulunmaları üzerine sağlam bir platformda fuar katılımcılarını bir araya getirmektir. Biz de bu sebepten dolayı sektör mensuplarımız için perde ve ev tekstili sanal fuarı hizmeti sunduk. ( www.sanalperdefuari.com  ) Bundan böyle 365 gün alışveriş yapabileceğiniz, perde üreticileri, perde toptancıları, mekanik perde imalatçıları, perde aksesuar imalatçıları toptancıları, ev tekstilci imalatçıları toptancıları ve tedarikçi firmaların yer aldığı bir platformda bulabileceksiniz. Amacımız fuarları ayağınıza getirmek ve teknolojinin ilerlemesiyle hayatımızı hızlandırmak, ticaretinize yeni bir boyut katmak ve Dünya'yı önünüzde döndürmek...

www.perdesaticilari.com  
www.sanalperdefuari.com  
www.perdesaticilaridergisi.com 
www.istanbulwebtasarimfirmasi.com 

www.ayteksproduksiyon.com