davillo tekstil

METEKS ADAPAZARI / SAKARYA ETKİNLİĞİ 1ve 2 AĞUSTOS'da BAŞLIYOR.


METEKS ADAPAZARI / SAKARYA ETKİNLİĞİ 1ve 2 AĞUSTOS'da BAŞLIYOR.

Haber: Emel Benli & Sakarya

Türkiye geneli etkinliklerine devam eden Meteks, 3. etkinliğinin yerini ve tarihini belirledi. Bu sefer ki durağı Adapazarı... Etkinlik yapacağı bölgelerin rotasını belirlerken; "o bölgeye en çok hangi noktadan fayda sağlayabilirim?" sorusunu kendisine soran ve rotasını o tarafa çeviren Meteks, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak; yer ve zaman bakımından yine müşteri odaklı proğram yaparak yoluna devam ediyor. Etkinliklerine ise en hızlı koşan ürünleri getirip; nakit satarak siz değerli perdecilerimize en uygun fiyat politikasını sunuyor. 

Sektörümüzde yeni bir çığır açan Meteks Yön. Kur. Başkanı Sayın Metin Çavuş, nakit alış - veriş politikası ile sektöre can suyu olurken; sektörün alım ve satım sistemini değiştirerek; sektöre alışagelmediğimiz farklı bir boyut kazandırıyor. Açıkçası sektörü nakit alış - verişlere alıştırıyor. Sizde istemez misiniz ay sonu ödeme derdinizin olmamasını...Hem bu arada öz sermaye biriktirmeye başlar ve böylelikle kapasitenizi bilmiş olup; ayağınızı yorgana göre uzatmanın hafifliğini yaşarsınız. Sonra gelsin hafta sonları keyifli piknikler ve tatiller...Hadi o zaman Adapazarı / Sakarya'ya çünkü Meteks'in üçüncü etkinliği başlıyor. 


Meteks, Adapazarı - Sakarya'da bulunan "Kardan Beyaz Düğün Salonu'nda" 1 ve 2 Ağustos 2019 tarihleri arasında gerçekleştireceği etkinliğine, tüm Adapazarı ve Marmara Bölgesi'nden perdecilerimizi davet ediyor. İzmit, Yalova, Kocaeli, Düzce, Bolu, İstanbul gibi illerden perdecilerin geleceği tahmin edilen "Adapazarı Meteks  Etkinliği"  2 gün boyunca en güncel ürünleri, en dip fiyatlarla satışa sunacak. 

Karesi siyah kuşak güneşlikler, etek grekler, serpme grekler, armürler, brode çeşitleri, zincir tüller, kortlar, panama, ada, eyfel, aras fonluklar ve daha niceleri bu etkinlikte sizleri bekliyor. 

"Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesi'de," Adapazarı - Sakarya Etkinliğinde haber ve röportajlar ile yerini alacaktır.  

Bilği İçin: 0532 357 67 19 - 0541 226 44 02

KARDAN BEYAZ SAKARYA DÜĞÜN SALONU
İletişim: Güneşler Merkez Mah. 5038 Sokak No: 1 /  Adapazarı / Sakarya
 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 772910

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.