METEKS SAMSUN ETKİNLİĞİ SONA ERDİ.( 3. GÜN )

26 Temmuz 2019

METEKS SAMSUN ETKİNLİĞİ SONA ERDİ.( 3. GÜN ) 

Haber: Emel Benli / Samsun 

Meteks, beklenen etkinliklerinden biri olan "Samsun Etkinliği'nin" sonuna geldi. 3 gün süren etkinlik, 23 Temmuz 2019 tarihinde başlayıp, 25 Temmuz 2019 tarihinde sona erdi. 

Ankara etkinliği'ni aratmayacak şekilde bol satışlı ve performansı yüksek bir etkinlik oldu. Bu etkinlikte perdelik kumaşların yanı sıra, çeyiz ve ev tekstili grupları da satıldı. Perdelik kumaşlarda olduğu gibi ev tekstili ürünlerinin de fiyatları oldukça indirimliydi. 

Karadeniz'in batısından doğusuna kadar hemen hemen tüm illerinden perdeci meslektaşımızı ağarlayan Meteks, üçüncü durağını Adapazarı olarak açıkladı. 1 ve 2 Ağustos'ta Adapazarı ve civar illere hitaben etkinlik düzenleyecek olan Meteks Ailesi, Samsun Etkinliği'nden de yüzünün akı ile çıktı. 

Etkinliklerine devam etme kararı alan Meteks Yön. Kur. Başkanı Sayın Metin Çavuş, verdiği özel röportajda; gerçekleştirdiği iki etkinliğinden de memnun kaldığını belirtti. "Bizim işimiz artık etkinlik yapmak; yılbaşına kadar en az 15 etkinlik gerçekleştireceğiz." diyerek etkinliklere duyduğu memnuniyetini bu cümlelerle dile getirdi. 

Meteks'in Onursal Başkanı Sayın Gıyasettin Çavuş'un ziyareti de Samsun Etkinliği'ne ayrı bir moral kattı. Bu etkinlikte emeği geçen başta Bölge Bayii Sayın Deniz Kılbaş'a, bölge sorumlularına ve depo sorumlularına gösterdikleri üstün gayretler için teşekkür ve taktir ediyor, bundan sonraki etkinliklerinde başarılar diliyoruz. 


METEKS SAMSUN ETKİNLİĞİ / ÇINAR PERDE / TOKAT / ZİLEMETEKS SAMSUN ETKİNLİĞİ / AKKAŞLAR PERDE ÇEYİZ / AMASYAMETEKS SAMSUN ETKİNLİĞİ / BY ERTEKS / ÜNYE / ORDUMETEKS SAMSUN ETKİNLİĞİ / İMAJ PERDE / SAMSUNMETEKS SAMSUN ETKİNLİĞİ / DENİZ KILBAŞ / SAMSUNMETEKS SAMSUN ETKİNLİĞİ / METEKS YÖN. KURUL BAŞKANI / METİN ÇAVUŞMETEKS SAMSUN ETKİNLİĞİ / METEKS ONURSAL BAŞKANI - GIYASETTİN ÇAVUŞ


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 201790

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.