METEKS SAMSUN ETKİNLİĞİ BAŞLADI ( 1. GÜN )

23 Temmuz 2019

METEKS SAMSUN ETKİNLİĞİ BAŞLADI ( 1. GÜN )

Haber: Emel Benli & Samsun

Merkezi İzmit'te bulunan sektörün aranılan isimlerinden Meteks, Samsun etkinliğinin startını bu sabah verdi. Tarihler 23 Temmuz 2019'u gösterirken; Meteks Ailesi Karadeniz'in mavi gözlü şehri Samsun'da, Atakum Mevkii, Ankara yolu üzerinde Rüya Park Balo Salonu'nda kapılarını tüm Karadeniz'li perdecilere açtı.

Üçgün sürecek olan organizasyonunu Meteks Bölge Bayii Sayın Deniz Kılbaş'ın gerçekleştirdiği etkinliğe; Artvin /Hopa, Trabzon, Zonguldak, Sinop,Tokat, Amasya,Giresun, Ordu/ Fatsa gibi illerden katılan perdecilerimizin yanı sıra, Kırıkkkale gibi İç Anadolu illerinden ve Batıkaradeniz illerinden de katılımların olması etkinliğin boyutunu değiştirdi. Aslında bölgesel etkinlikler yerine Türkiye geneli etkinlikler demek Meteks Ailesi için daha doğru olacaktır. İlk gün olmasına rağmen performansı yüksek bir etkinlikle karşı karşıya kaldığımız atmosfer aslında hiç kimseyi şaşırtmadı. Beklenen ve ön görülen bir ziyaret zaten hesaplanmıştı. Tırlar dolusu ürünün gözümüzün önünde erimesi; Meteks'in indirimli fiyatlarının ve yol haritasının ne kadar isabetli olduğunu bir kez daha gösterdi.

Samsun Etkinliğinde etkili bir değişiklik yapan Meteks; çeyiz ve ev tekstil ürünleri ile de organizasyonunu renklendirdi. Böylelikle kaliteyi ucuza alan perakendecinin yüzü gülerken; Meteks'te sürümden kazandı. 

Teşekkürler Meteks... 

METEKS SAMSUN ETKİNLİĞİ / METEKS BÖLGE SORUMLUSU - UĞUR GENÇMETEKS SAMSUN ETKİNLİĞİ / ÇAKIROĞLU PERDE / ARTVİN / HOPAMETEKS SAMSUN ETKİNLİĞİ / SEVGİ PERDE / SEVGİ CENGİZ / ATAKUM / SAMSUNMETEKS SAMSUN ETKİNLİĞİ / PAŞALI PERDE / MERZİFON / AMASYAMETEKS SAMSUN ETKİNLİĞİ / SİNEM PERDE ÇEYİZ / KIRIKKALEMETEKS SAMSUN ETKİNLİĞİ / UĞUR GENÇ VE DENİZ KILBAŞ


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 707653

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.