davillo tekstil

METEKS SAMSUN ETKİNLİĞİ 23 TEMMUZ'DA BAŞLIYOR.


METEKS SAMSUN ETKİNLİĞİ, 23 TEMMUZ'DA BAŞLIYOR.

Haber: Emel Benli & Samsun

Meteks, yarın startını vereceği Samsun Etkinliği'nin çalışmalarını tamamladı.. Atakum'da bulunan Rüya Park Balo Salonlar'ında ikincisini düzenleyeceği etkinlik, 23 Temmuz 2019'da başlayıp, 25 Temmuz 2019 tarihinde son bulacaktır. 3 gün boyunca sürecek olan etkinlikte perde ve ev tekstil sektörünün en güncel kulvar ürünleri en uygun fiyatlara sunulacaktır.

Zaman kısıtlamasının olmadığı etkinlik, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecektir. Mağazalarınızı gönül rahatlığı ile akşam saatlerinde kapatıp gelebilirsiniz. Çünkü Meteks Ailesi, Rüya Park Balo Salonu'nda siz değerli perdecilerimizi ağırlamak üzere sizleri bekliyor olacak. Enflasyon canavarına top yekün baş kaldıran Meteks, Türkiye geneli etkinliklerine Samsun'dan sonrada devam edecek. 

Samsun Etkinliği'nin organizasyonunu üstün performans sergileyerek tamamlayan Meteks Bölge Bayii Sayın Deniz Kılbaş," tüm Karadeniz'li perdecilerimizi etkinliğimize davet ediyoruz, gelsinler ve alırken kazansınlar. Etkinlikte ev tekstili ürünlerimizi de tıpkı tül ve fonluk kumaşlar gibi çok minik karlarla satışa sunacağız. Meteks onlar için çalışmaya devam ediyor." diyerek tüm Karadeniz'li perdecilerimizi etkinliğe davet etti.  

İrtibat: Deniz Kılbaş: 0532 614 52 63


RÜYA PARK BALO SALONU
İletişim: Anadolu Bulvarı No: 71 / Atakum / Samsun

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 516479

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.