davillo tekstil

Özuğurlu Perde Sistemleri / Ankara

Perde Sistemlerinin Marka İsimlerinden Biri Özuğurlu...


Haber: Emel Benli / Ankara / Siteler

Ankara Perde Sistemleri Sektörü'nün marka isimlerinden "Özuğurlu Perde Sistemleri" başarıya doymuyor. Türkiye geneline perde sistemleri ayağında ürün satan ve bayilik veren Özuğurlu, sektörün imalat ve iç pazar konusunda ciddi bir payını oluştururken; kalite ve fiyat istikrarını koruyan firmaların başında geliyor.  

Ankara / Siteler, Kopça Sokak'ta 2002 yılından beri varlığını sürdüren,her geçen gün güçlenerek yol alan; sistem imalatçımız Özuğurlu, sektörümüze 1986 yılında ilk adımını atan sektörün duayyenlerinden Sayın Sedat Demirel'in firmasıdır. Mülkiyeti Sedat Beye'e ait olan 4 katlı, 2500 m2 alana sahip olan firma; ayrıca 2 ayrı depoya sahip olurken; mevcut atölyelerini de bünyesinde barındırmaktadır. 30 çalışanı ile sektöründe istihtam sağlayan  "Özuğurlu Perde Sistemleri," zebra ve stor perdenin yanı sıra en son trend olan diğer sistem perdeleri konusunda da alanında başarıyı kovalayan bir Ankara firmasıdır. 

"Per -de - per" markası adı ile en gelişmiş perde sistemlerinin altına imza atan Özuğurlu, 350 varyantlı zebra ve stor katoloğu ile perakendecinin vazgeçilemez sistem imalatçısı olmuştur. Alanında deneyimli kadrosu, Sedat Demirel tarafından yetiştirilen ustaları ile gündemi teşkil eden Özuğurlu, motorlu perde sistemlerinde de teknolojiyi en yakından takip eden firmalardan biridir. 

Alüminyum Raylar, Hastane Rayları, Japon Perde Mekanizmaları, Katlamalı Mekanizma Perdeler, Trajlı Raylar, Sahne Rayları, Plisel Perdeler, PVC Dikey Perdeler, Tül Dikey Perdeler, Motorlu ve Manuel Plisel Tavan Perdeleri, Dijital ve Pano Baskı Zebralar, Jaluzi ve Rustik gibi son trend perde sistemleri imalatını ve satışını yapan Özuğurlu, Somfy Motorlu Perde Sistemleri'nin de üretici bayisidir. 

Sektörde uzun yıllar hizmet veren Özuğurlu Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda ATO 17. Evtekstili Komite Üyesi olan Sayın Sedat Demirel, " Sağ kolum" dediği sevgili oğlu Cevdet Demirel'e bayrağı teslim etmeye hazırlanıyor. Bizzat babası tarafından yetiştirilen sektörümüzün genç girişimcisi Cevdet Demirel'e iş hayatında başarılar diliyoruz. 

Özuğurlu Perde Sistemleri
İletişim: Kopça Sokak No: 30 / Siteler / Ankara
Tel: 0312 351 51 90 - 350 51 89 
Fax: 0312 351 51 89 - 351 51 79 
E-mail: ozugurluperdesistemleriqgmail.com
web: www.ozugurluperdesistemleri.com 


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 590170

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.