davillo tekstil

AKBULUT SPOT PERDE YENİ YERİNDE...


AKBULUT SPOT PERDE YENİ YERİNDE..

Haber: Emel Benli & Ankara

Türk Ev Tekstili'nin spot ayağında eski zihniyeti yıkarak, sektör perakendecisine kolaylık sunan ve farklı kıldığı ticareti ile  sektörde ilkleri yaşatan "Akbulut Grup Tekstil" "Tekstil Gross Toptan" ismi ile yeni yerine taşındı. 

Ankara'nın Gülveren Semti / Altındağ İlçesi'nde bundan böyle siz değerli perakendecilerimize hizmet verecek olan "Tekstil Gross Toptan, tül perde kumaşı, fonluk kumaşı, nevresim kumaşı,  aynı zamanda nevresim takımı, uyku seti, havlu, bornoz takımı, yatak örtüsü, masa örtüsü, mutfak takımı, ham bez, bunların yanı sıra yastık, yorgan, fermuar, akfil kumaş ve slikon çeşitleri ile yaklaşık 100 kalemin üzerinde ürün ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Tekstil Gross Toptan ailesi, kaliteli ürün, anında hizmet, hizmet sonrası garanti ve güler yüz politikası ve  sahasında deneyimli çalışma arkadaşları ile yol alırken; kazan kazandır düsturu ile sektöre; sektörün özlediği anlayışı getirmiştir. Bundan böyle yeni yerinde değerli müşterilerine hizmet verecek olan Tekstil Gross, en güncel ürünlerini yine akranlarından ucuza vererek, spot olmanın özelliğini taşıyarak sektöre adeta can suyu olmaktadır. 

AKBULUT GRUP TEKSTİL & Perde- Çeyiz - Ev Tekstili
Cemil Akbulut
İletişim: Atilla Mah. Plevne Caddesi No: 43 / A - Gülveren - 
Altındağ - Ankara
Gsm: 0532 517 76 69 - 0533 430 85 43
Web: www.akbulutgruptekstil.com
E-mail: cemilakbulut@hotmail.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 145716

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->