davillo tekstil

EKİN BRODE BÜYÜK ANKARA ETKİNLİĞİ SONA ERDİ. 3.GÜN

EKİN BRODE BÜYÜK ANKARA ETKİNLİĞİ SONA ERDİ. 3.GÜN 

Haber: Emel Benli & Ankara

"Her yer Ekin Brode"  sloganı ile Ankara'yı çalkalayan Ekin Brode, üçüncü  gününde de oldukça verimli ve performansı yüksek bir gün geçirdi. Sadece Ankara ve İç Anadolu illerinden misafir beklenirken, Batı Karadeniz, Orta ve Doğu Karadeniz'den de perdeci ağırladı. 

Etkinliğin yapıldığı "Adem Doruk Alabalık Tesisleri" konum itibari ile şehir merkezine yakın oluşu, perdecilerimize avantaj sağlarken; yeşillikler arasında donanımlı bir restoran oluşu da ayrıca kır havası yaşattı. Ürünün kalitesi, alanında donanımlı ekibi, dip fiyatlar ve güler yüzlü hizmette tabi ki Ekin Brode'ye artılar sağladı. Üç gün boyunca gecenin ilerleyen saatlerine kadar perdeci akımına uğrayan Ekin Brode, özellikle Ankara'lı perdecilerimiz tarafından büyük ilgi gördü. Ürünlerin güncelliği, uygun fiyat etiketi de bu ilgiyi daha da güçlü kıldı. 

Aileleri ile gelen perdecilerimiz, yeşillikler arasında güzel bir pazar geçirerek yemeklerini yerken, rahat rahat ürün seçme olanağına da sahip oldular. Türkiye'nin her bölgesi için ayrı ayrı satış sorumlularına sahip olan Ekin Brode, kadrosunun zenginliği sayesinde de müşterileri ile bire bir iletişim kurdu. 

"Bizim amacımız para kazanmaktan çok; kazandırmak. Sektörün kalkınmasında enflasyonla mücadelemiz sürüyor. Ekin Brode Ailesi olarak elimizi taşın altına koyduk, keşke herkes bizim gibi düşünse...İşte o zaman var olan krizin yönünü değiştirmiş oluruz. Bölüşmek çok kutsal bir şey, bizde Ankara'ya kazancımızı bölüşmeye geldik. Sevgili müşterilerimin ayağına hizmet getirmekten son derece mutluyum... Özellikle tüm Ankara'lı ve İç Anadolu'lu perdecilerimize ve diğer bölgel
erden gelen perdecilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Herkesin işi gücü rastgelsin." diyen Ekin Brode Yön. Kur. Başkanı Sayın Emrah Ekin, günün sonunda duygularını bu cümlelerle dile getirirken; "Önümüzde ki aylarda tüm Türiye'de bulunan perdeci meslektaşlarımıza büyük bir sürprizimiz olacak". dedi.  

Teşekkürler Ekin Brode...


EKİN BRODE BÖLGE SORUMLULARI / FERHAT KARAHAN - AHMET DERİN - MEHMET BÜYÜKTEPELİ -            FERHAT KAMAN- EMRE EMEKTAR

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 532312

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.