davillo tekstil

EKİN BRODE BÜYÜK ANKARA ETKİNLİĞİ 2. GÜN


EKİN BRODE BÜYÜK ANKARA ETKİNLİĞİ 2. GÜN

Haber: Emel Benli & Ankara

"İyi ki Varsın Ekin Brode" sloganı ile güne başlayan Ekin Brode Ailesi, etkinliğinin ikinci gününü de oldukça yoğun yaşadı. "Artık ayağa hizmet götürme" evresi yaşayan sektörümüze can suyu veren Ekin Brode, etkinliğe özel fiyat politikası ile gerçekten müşterilerine moral oldu. 

Çoğunluğu ailelerden oluşan katılımların % 70'i Ankara'dan olurken; % 30'unu da diğer bölgelerden gelen perdeciler oluşturdu. Ankara da kısa süre arayla ikinci etkinliğini gerçekleştiren Ekin Brode; Ankara'da ciddi anlamda bir pazar payına sahip oldu. Hem perakendeciye hem de sektöre büyük fayda sağlayan Ekin Brode, tren ürünleri ile kulvarda ön sıralarda yerini aldı. Etkinliğin ikinci gününde de gecenin ilerleyen saatlerine kadar hizmetine devam eden Ekin Brode Ailesi, tatlı bir yorgunluğun mahmurluğunu yaşarken Ankara'lıları güldürdü. Kortlar, Etek grekler, brodeler, ada fonluklar, değradeler, Karesi marka güneşlikler, Armürler gibi sezonun tren ve kulvarda koşan ürünlerinin yanı sıra kendi markaları olan Modell markasının kartela tanıtımını da gerçekleştirdi. Özel olarak seçilen kartela başlıkları ve her renkten desen varyantı ile göz dolduran "Modell" ilgileri üzerine çekti. 

Etkinlik boyunca Ekin Brode Ailesi'ne böylesine güzel bir hizmetten dolayı teşekkürlerini sunan perdecilerimiz, hem alırken hem de satarken kazanacaklar. 

İyi ki Varsın Ekin Brode...


EKİN BRODE ANKARA ETKİNLİĞİ / PERDECİ ÖMER / ÖMER TAŞDEMİR / ANKARAEKİN BRODE ANKARA ETKİNLİĞİ / KARDELEN PERDE / BAYRAM AZLAĞ / ANKARAKARAHANÇER PERDE / ŞUAYİP KARAHANÇER/ KAYSERİ - AHMET DERİNEKİN BRODE ANKARA ETKİNLİĞİ / KEMAL DÜNDAR /
 DÜNDARLAR PERDE / ANKARAEKİN BRODE ANKARA ETKİNLİĞİ / TURAY PERDE / FEVZİ TURAY / EREĞLİEKİN BRODE ANKARA ETKİNLİĞİ / İLKER MEFRUŞAT /
 SÜLEYMAN AYDAŞOĞLU / ANKARAEKİN BRODE ANKARA ETKİNLİĞİ / ESİLA PERDE / ZİHNİ TAŞTEKİN / ANKARA


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 959181

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.