davillo tekstil

TÜRKER PERDE ÇEYİZ / DİKMEN - ANKARA

TÜRKER PERDE ÇEYİZ / DİKMEN - ANKARA

Haber: Emel Benli & Ankara

Ankara'da faliyet gösteren Türker Perde Çeyiz, 2000 yılından bu yana kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır. Atölyesini kendi bünyesinde barındıran Türker, ev tekstil sektörüne atölyecilik ile başlamış ve neredeyse unutulmaya yüz tutmuş eski sandık çeyizlerinin, tozunu attırarak günümüzün en rövaşta kullanılabilir ev tekstili haline getirmektedir. 

Otantik özelliğini bozmadan, teknolojinin faydalarından yararlanarak; günün trend kumaşları araç ve gereçleri aksesuarları ile eskiyi buluşturan Türker Perde Çeyiz; kişiye özel tasarımlarla hizmetine devam etmektedir. 

Perde, çeyiz, ev tekstili imalatı yapan Türker Perde Çeyiz, atölyecilik ayağında, alanında deneyimli kadrosu ile özgün tasarımların altına imza atmaktadır. Yatak örtüleri, pike takımları, yemek masası takımları, salon ve yatak odası takımları, mutfak takımları, bohça, hediyelik çeyiz grupları gibi tasarımların yanı sıra salon süslemeleri, gelin masası süslemeleri, doğum günü gibi özel günlerin salon süsleme organizasyonları, hastane yatak bölme arası perdeleri, masa ve sandalye süslemeleri, bebek beşiği süslemesi, otel grupları gibi bir çok alanda faliyet gösteren Türker, Ankara ve Ankara'nın tüm bölgelerine hizmet vermektedir. 

Ankara'nın her bölgesine ücretsiz ölçü alma, satış sonrası hizmet konusunda da titizlikle çalışan Türker Perde Çeyiz alanında profesyonel ekibi ile birlikte çalışmalarına devam ediyor.

Türker Perde Çeyiz & Arzu Akın
İletişim: Öveçler Mah. Mimar Cad. No:46/A Çankaya - ANKARA
Tel: 0312.480 84 87
Gsm: 0532 407 16 79
Web: www.turkerperdeceyiz.com
E-mail: ankaraturkerperde@gmail.com
 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 671905

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.