davillo tekstil

Ekin Brode Diyarbakır Etkinliğini Tamamladı.


Ekin Brode Diyarbakır Etkinliğini Tamamladı.

"Ekin Brode bir etkinliği daha tamamladı. Bu sefer ki rotası Ankara...Ankara'da ikinci tura dönen Ekin Ailesi, enflasyonla mücadeleye devam ediyor." 

Haber: Emel Benli / Diyarbakır 

Ekin Brode Ailesi bir etkinliği daha tamamladı. Başarılı ve oldukça performansı yüksek bir etkinlikten gözlenimlerimizi sizlere aktarmak istiyoruz. Doğu ve Güneydoğu illerinde ki perdecilerimizi sezonda rahatlatmak ve de kalkındırmak amacı güdümleyen etkinlik, tamda bu manda düstürune yakışır bir şekilde tamamlandı. 

Bursa'nın membağından gelen Ekin Brode Diyarbakır'a en güncel trent ürünleri getirerek düzenledikleri kampanyalı fiyatlar ile görücüsüne çıkardılar.  Başta Diyarbakır olmak üzere, Elazığ, Batman Kayseri, Urfa gibi bir çok ilden gelen perdecilerimiz Ekin Brode'nin lansmanına onur verdiler. Doğu ve Güneydoğu Bölge Sorumlusu Sayın Ahmet Derin'in bizzat organizasyonunu düzenlemiş olduğu lansmanda, tüm Ekin Brode Ailesi, lansmana katılan meslektaşlarımız ile yakından ilgilenerek; yeni trendler hakkında bilgiler verdiler. Keten Brodeler, Grekler, Serpme Grekler, Noyfil Etekler, Nakış Kortlar Brode Kortlar, Noyfil  Serpmeler, Zincir Kumaşlar, Değrade geçişli tüller, Güneşlikler ve en güncel renkleri ile adeta büyüleyen ve mini bir fuar havasında geçen etkinlik enflasyonla mücadelenin de bir parçası olmuştur. 

Ciddi anlamda beklenilenin üzerinde ürünün satılması Ekin Brode Lansmmanını ayrılacıklı kılarken; Mitannia Otel'de gelen misafirlerin ağırlanması, ilgi ve alakada perdecilerimize ayrıca moral ve motivasyon açısından fayda sağlamıştır.

Ayrıca Diyarbakır'lı perdecilerimiz tarafından Ekin Brode Etkinliği'nin tekrarı sık sık istenirken; şehrin kalkınma istihtamınada fayda sağlayan Ekin Brode, bu sefer ki rotasını Ankara olarak açıkladı...Ankara'da ikinci tura dönecek olan Ekin Ailesi, ilerleyen günlerde Ankara'da yerini alarak bu sefer de İçanadolu perdecileri için kolları sıvayacak...İyi ki varsın Ekin Brode... 


EKİN BRODE DİYARBAKIR ETKİNLİĞİ / KARVAN PERDE / DİYARBAKIR 


EKİN BRODE DİYARBAKIR ETKİNLİĞİ / BİREL PERDE / DİYARBAKIREKİN BRODE DİYARBAKIR ETKİNLİĞİ / MESKEN PERDE / BATMANEKİN BRODE DİYARBAKIR ETKİNLİĞİ / DİCLE PERDE TASARIM - DİYARBAKIREKİN BRODE DİYARBAKIR ETKİNLİĞİ - BÖLGE SORUMLUSU AHMET DERİN


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 68026

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


--> om/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); -->