davillo tekstil

Ekin Brode Diyarbakır Etkinliği 2. Gününde de hızını kesmedi...


Ekin Brode Diyarbakır Etkinliği 2. Gününde de hızını kesmedi...

Haber: Emel Benli & Diyarbakır

Sevgili perdeciler, sektörümüzde çok iyi bildiğimiz bir unsur var ki bunu hepimiz çok iyi biliriz...Perakende, toptan ya da üretici ayağı hiç farketmeksizin istikrar ve işinde devamlılık...Eğer bir işe kalkışmışsanız o işin devamlılığı sektörünüzün ve müşterilerinizin gözünde itibarınız demektir. Kalite ve dürüstlükte itibara nitelik kazandıran en önemli iki güçtür.

İşte Ekin Brode'de kalite ve dürüstlük düstürünü arkasına alarak sektörümüzde istikrarını sürdüren önemli firmalardan biridir. Türkiye geneli bölgesel etkinliklerinde göstermiş olduğu performansın en iyi şahitleri de müşterileridir. İstikrar, kalite, dürüstlük, en güncel ürün stoğu, en dip fiyat ve güleryüz...bir firmada aradığınız en önemli özellikleri taşıyor olması Ekin Brode farkını ortaya koyan en güzel unsurlardır. Her geçen gün müşteri portföyünü genişleten, her etkinliğinde biraz daha üzerine koyarak yol alan Ekin Brode, bu kezde Diyarbakır'da düzenlemiş olduğu etkinliği ile sektör gündemimizi teşkil etti.

Diyarbakır, Batman, Urfa, Kayseri, Malatya, Elazığ gibi bir çok ilden gelen perdecilerimiz Ekin Brode'nin sunduğu "lansmana özel indirimi" kaçırmayarak alış - verişler yaptılar. Sıcağı sıcağına sevkiyatlarının gözleri önünde yapılmasıda onlar için güven teşkil etmektedir. Ekin Brode akranlarına bir tur daha bindirirken; bölgesel lansmanlara devam edecek ve bu kezde Ankara piyasasının dikkatlerini üzerine çekecektir.  


EKİN BRODE DİYARBAKIR ETKİNLİĞİ / YEŞİLORMAN TEKSTİL - SİVEREK / URFAEKİN BRODE DİYARBAKIR ETKİNLİĞİ / YILDIZ PERDE - BATMANEKİN BRODE DİYARBAKIR ETKİNLİĞİ / MİNE HOME - DİYARBAKIR
YAŞAM HOME PERDE / DİYARBAKIR

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 423493

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->