davillo tekstil

EKİN BRODE DİYARBAKIR ETKİNLİĞİ 14-15-16 HAZİRAN 2019 TARİHLERİ ARASINDA YAPACAK.


EKİN BRODE DİYARBAKIR ETKİNLİĞİ 14-15-16 HAZİRAN 2019 TARİHLERİ ARASINDA YAPACAK.

Haber: Emel Benli & Bursa

Balıkesir Etkinliğinden sonra bu kezde  rotasını Diyarbakır'a çeviren Ekin Brode, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu illerinde ki perdecileri,  Diyarbakır Mitania Otel'de ağırlamaya hazırlanıyor. Diyarbakır Mitannia Otel'de, 14, 15 ve 16 Haziran 2019 tarihleri arasında, üç gün boyunca düzenleyeceği etkinliğinde en güncel ürünlerini, en dip fiyatlar ile görücüye çıkaracak olan Ekin Brode, yine üstün bir performans sergileyerek, "Ekin Brode rüzgarını" doğuda da estirecek...Türkiye genelinde bölgesel etkinliklerine devam eden Ekin Brode, değrade ürünler, etek grekler, serpme grekler, armür ve brodelerde düz ürünler, nakış kordlar, güneşlikler, soft ve ada fonluklar gibi en güncel ürünlerini  "Modell" markası ile sizler için tasarlarken; gündemden hiç düşmüyor. 

Kulvarda koşan en trend ürünleri siz değerli perdecilerimiz için hazırlayan Ekin Brode, etkinliklerine özel; dip fiyatlarla da sektörün en aranılan firmalarından biri olmaya devam ediyor. "Alırken kazan"politikası ile yolunda hız kesmeden ilerleyen Ekin Brode siz değerli Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da bulunan tüm perdecilerimizi " Diyarbakır Etkinliği'ne" davet ediyor...  
Diyarbakır'dan sonra tekrar rotasını ikinci kez Ankara'ya çevirecek olan Ekin Brode, şimdiden Ankara hazırlıklarına başladı.

Ekin Brode Bölge Sorumluları:
Ahmet Derin: 0531 277 98 00
Mehmet Büyüktepeli: 0541 656 99 33

Mitannia Hotel
İletişim: Prof. Dr. Selhattin Yazıcıoğlu Cad. No: 2 / A - Yenişehir / Diyarbakır
Tel: 0412. 229 00 21


Ekin Brode 2019 Diyarbakır Etkinliği Başlıyor. & Emel Benli

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 434072

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.