davillo tekstil

TETSİAD SEÇİM TARİHİ DEĞİŞTİ.

TETSİAD SEÇİM TARİHİ DEĞİŞTİ.
Haber: Emel Benli & İstanbul

Türk Ev Tekstili'nin çatı kuruluşu olan Tetsiad'da seçim heyecanı devam ediyor. 18 Haziran 2019 Salı günü yapılması planlanan Tetsiad başkanlık seçimi, olağan üstü genel kurul çoğunluğu sağlanamaması nedeni ile "27 Ağustos  2019 Salı" gününe ertelenedi.

İstanbul İTKİB toplantı salonunda yapılacak olan Tetsiad seçimi adaylarından olan Bayramlar Brode'nin Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan Bayram'da başkanlık çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yönetim kurulunun oluşumu için Bursa'da sektör mensupları ile buluşan Sayın Bayram; " tek amacımız Türk Ev Tekstilinin kalkınması ve yurt dışına ihracatımızı artırmaktır. Bu işe gönül vermiş  bizimle birlikte olan arkadaşlarımla birlikte şehirleri ziyaret ediyoruz. Bu şehirlerden ilki Bursa... Bursa bizim için çok önemli, sektörümüzün kalbi burada atıyor. Bursa'nın önde gelen sektör mensupları ile buluşup fikir alış verişlerinde bulunarak; onlardan destek istedim." diye konuştu.

Hasan Bayram ilerleyen günlerde diğer şehirlerimizi de ziyaret edeceğini söyledi.
Bayramlar Brode'nin Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Bayram, sektörde 1960 yılından günümüze dek hizmet vermektedir. Ayrıca Lekuer markası ile tanıdığımız Bayramlar Dokuma Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nazım Bayram'ın büyük ağabeyisi olan Hasan Bayram; Kürşat ve Erşat Bayram'ın amcaları olmaktadır.

Tetsiad yönetiminde bulunan Sayın Kürşat Bayram, "Amcamız olan Hasan Bayram'a tam destek vererek çalışıyoruz; amcam da tıpkı babam gibi sektörün içinde bulunarak bu günlere gelmiştir. Sektörümüzün daha güzel yerlere gelebilmesi için yeni bir oluşum içine girmemiz şart, sektörümüz kan kaybediyor, yurt dışı alım heyetleri azaldı, son yıllarda fuarlarımız sönük geçiyor diyerek, inşallah yeni yönetimle bu günleri aşacağız." dedi.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 46255

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.