davillo tekstil

Tetsiad’ta Seçim Heyecanı… İlk Aday Hasan Bayram.

Tetsiad’ta Seçim Heyecanı…
Haber: Emel Benli & İstanbul

Türk Ev Tekstili’nin çatı kuruluşu olan Tetsiad’ın başkanlık seçimleri 18 Haziran 2019 Salı günü İstanbul’da gerçekleşecek.Tetsiad’ın  başkanlık seçimlerinde ki ilk adayı belli oldu. 

Tetsiad Yön. Kur. Başkan Adayı Belli Oldu: İlk Aday Hasan Bayram.

Türk Ev Tekstili’nin kalkınmasında ve ihracatında büyük rolü olan ve 1960 yılından beri sektörümüze hizmet eden Bayramlar Brode’nin Yön. Kur. Başkanı Sayın Hasan Bayram, Tetsiad Yön. Kur. Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

Tetsiad Üyesi olan Sayın Bayram, aynı zamanda İstanbul Sanayi Odası Meclis Üyesi ve “ 17 Nisan Derneği’nin” de Komite Başkanıdır. Tetsiad’ı ve Türk Ev Tekstili’ni daha ileriye taşımak için ben ve Yön Kur. Üyesi Adayı meslektaşlarımla birlikte, canla başla çalışmaya hazırız diyen Sayın Bayram, “Yönetim Kurulu Üyelerini İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’nin ev tekstilinde büyük önem teşkil eden şehirlerinden Bursa, Ankara, İzmir ve Denizli gibi illerden oluşturacaklarını belirtti. Yönetim Kurulu arkadaşları ile birlikte Tetsiad’ın çıtasını en yükseklerde tutma vadinde bulundu…

11 asil ve 11 yedek üyeden oluşan yönetimde yedek diye bir kavramı ortadan kaldıracağını; toplantılara 22 üyenin de asil üye olarak gireceğini, kararların bu 22 üye ile birlikte  alınacağının altını çizen Sayın Hasan Bayram, projelerini  seçimden önce açıklayacağını söyledi.

 Adaylığını açıklamasının ardından, yukarıda belirttiğimiz şehirler ile en kısa zamanda  irtibata geçerek; toplantılarını gerçekleştireceğini dile getiren Sayın Hasan Bayram, tüm Tetsiad Üyeleri’nin oylarına talip olduğunu söyledi. Meslektaşlarına da yeni sezonda hayırlı işler diledi. 


Yorumlar

 • Ayhan Özsoy
  Ayhan Özsoy

  Mefruşat sektörümüzde çok önemli işlere imza atmış bir büyüğümüz.Kendiyle Bozkurt Perdeciler Çarşısı Kentsel dönüşüm projesi içinde esnaf arkadaşların hakkını korumak için bir çok toplantılarda birlikte olduk.Rabbim muvaffak eylesin.Ayrıcada çarşımızdan bir büyüğümüz bizleri onurlandırdıklarından dolayı teşekkür ediyorum.Sayın Başkanım şimdiden sektörümüze,Ülkemize hayırlı olsun.

  22 Mayıs 2019 05:48
 • ADANA PERDE
  ADANA PERDE

  Yakışır Hasan Bayram beye, sektörümüzün içinde yıllardır, bulunmaktadır. Hiç olmazsa sektörün içinde bari perdecilerin sıkıntılarını anlar..

  22 Mayıs 2019 08:54
 • Ziya Kemal Gülay
  Ziya Kemal Gülay

  Kültürlü, sosyal-siyasal ve ticari konularda deneyimli bilgili bir kişilik olan Hasan Bayram'ın.. TETSİAD üyelerine, geniş vizyonu ile yenilikler atılımlar yaptıracağı kanaatiyle, HAYIRLI OLMASINI dilerim..

  29 Mayıs 2019 11:19

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 861212

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.