davillo tekstil

PERDEKORR ve YEDİRENK PERDE SİSTEMLERİ / ANKARA


Perde Sektöründe ki başarılı perdecilerimizi ve sistemcilerimizi sizlerle tanıştırmaya devam ediyoruz...İşte bir perde sistemleri imalatçısını daha sizlerle tanıştırmanın mutluluğu içindeyiz. 

Haber: Emel Benli / ANKARA 

1990 yılından beri sektörümüzün içinde bulunan "Perdekorr Perde Sistemleri'nin" sahibi Sayın Ömer Kılınç, bu gün biz Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesine  kapılarını açmıştır.  Ankara / Siteler'de 24 çalışanına istihtam sağlayan Sayın Kılınç, sektörde ki birikimlerini yıllarca sürdürerek; istikrarlı bir şekilde; kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti vizyonu ışığı altında korumuştur. 

Zebra, stor, çiftli mekanizma, rustik, jaluzi imalatı yapan ve aynı zamanda bir Dünya markası olan Somfy ve Mosel Motorlu Perde Sistemleri Yetkili Bayisi olan Perdekorr, alanında kartela seti de vermektedir. Bütün bunların yanı sıra "Plicell" bayiliğini de bünyesinde bulundurmaktadır. 

Siz değerli perdecilerimiz için yeni çıkartmış olduğu "Yedirenk Perde Sistemleri" adı adı altında kartela seti de en güncel ürünler ile donatılmış ve Sayın Ömer Kılınç tarafından görücüye çıkarılmıştır. Adı gibi içinizi ısıtacak bu kartela seti, sizlere para kazandıracak ve mağazalarınıza baharı getirecektir. 

Türkiye'nin her bölgesine hızlı servis ağı ile ürün gönderen Perdekorr ve Yedirenk; alanında donanımlı ekibi ile işinizi kolaylaştırmakta ve size profosyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Siparişinizi verdiğiniz aynı gün içerisinde, iş başına geçen Perdekorr Ailesi, işine olan saygısı ve ciddiyetini koruyarak, sevkiyatlarına devam etmektedir. 

Sadece zebra da 350 civarında renk bulunduran, storda ise 90 civarında renk ile siz değerli müşterilerine hizmet veren Perdekorr Perde Sistemleri; proje, ihale, hastane, askeri ve diğer kamu kuruluşlarının projelerine de imza atmaktadır. 

Perdekorr Firması'nın sahibi Sayın Ömer Kılınç, "yeni trent model ürünlerimiz ile müşterilerimize hizmete hazırız." diyerek tüm değerli perdecilerimizin Ramazan- ı Şeriflerini kutladı.

Perdekorr ve Yedirenk Perde Sistemleri Bölge Sorumlusu Sayın Habip Demiray ise; "2019 yılı ilk bahar sezonu için çıkartmış olduğumuz yeni kartela setimiz müşterilerimizden tam not almıştır. Hızlı bir şekilde kartela setlerimizin Türkiye geneline dağıtımı başlamıştır. Türkiye'nin her bölgesine kartela setimizi göndermeye hazırız." diyerek, yeni sezonun herkese hayırlı ve bereketli olmasını diledi...

PERDEKORR PERDE SİSTEMLERİ & YEDİRENK PERDE SİSTEMLERİ
İletişim: Taştop Sokak No: 4 - Siteler / Ankara
Tel: 0312. 349 00 75
Fax: 0312. 349 00 71
web: www.perdekorr.com
web: www.yedirenkperdesistemleri.com 
 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 69911

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.