davillo tekstil

EKİN BRODE BALIKESİR ETKİNLİĞİNİ ALTINTAŞ OTEL'DE YAPACAK.

EKİN BRODE BALIKESİR ETKİNLİĞİNİ ALTINTAŞ OTEL'DE YAPACAK.

Haber: Emel Benli & Bursa

Ramazanın gelişi ile birlikte bir birinden değerli firmalarımız iftar yemeklerine ve bölgesel etkinliklerine devam ediyor. Bu firmalardan biri de Bursa merkezli Ekin Brode... Bildiğiniz üzere ilk etkinliğini Ankara'da, ikinci etkinliğini Konya'da, üçüncü etkinliğini ise Samsun'da gerçekleştiren Ekin Brode, bu sefer ki etkinliğini; topraklarının bir kısmını Güney Marmara Bölgesi'nden alan, diğer bir kısmı ise Ege Bölgesi'nden alan Balıkesir'de düzenleyecektir. 

17-18 ve 19 Mayıs 2019 tarihleri arasında Balıkesir - Altıntaş Otel'de gerçekleştireceği etkinliğe özel değrade ürünler, etek grekler, serpme grekler, armür ve brodeler, nakış kordlar ve en güncel ürünleri olan yeni keten üzerine borelli aplikeli tüller, soft fonluklar, ada fonluklar ve güneşlikler ile etkinliğe çok özel fiyatlarla karşınızda olmaya hazırlanan Ekin Brode, tüm Marmara ve Ege'li perdeci meslektaşlarımızı etkinliğine davet ediyor. Üç gün boyunca Altıntaş Otel'de değerli misafirlerine açık büfe ikramların yanı sıra; her akşam iftar yemeği sunacak olan Ekin Brode, şehir dışından gelecek olan perdeci meslektaşlarımızıda yine aynı otel'de üç gün boyunca ağırlıyacaktır.

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesi'de Ekin Brode'nin Balıkesir Lansman'ında  Sayın Emrah Ekin'i yalnız bırakmayarak, bu etkinlikten 3 gün boyunca karelerle karşınızda olacağız....
Balıkesir'de görüşmek üzere...

İrtibat:
Emrah Ekin: 0532 130 76 40
Orhan Ürkmez: 0533 250 18 48
Burak Çağlayan: 0531 437 51 48

ALTINTAŞ OTEL
İletişim: 2. Gündoğan Mah.  Çevre Yolu Cad. No: 91- 99 / Altıeylül / Balıkesir
Tel: 444 89 30

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 329599

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.