davillo tekstil

CK PERDE SİSTEMLERİ / ANKARA


CK PERDE SİSTEMLERİ / ANKARA

Haber: Emel Benli & Ankara

Ankara'nın Siteler Semti'nde yer alan, zebra perde, stor perde, çiftli mekanizmalı perde, silüet perde, dikey tül perde imalatı yapan ve aynı zamanda Sonfy Motorlu Perde Sistemleri'nin yetkili bayisi olan CK Perde Sistemleri, Türkiye geneline hizmet vermektedir. "CK Perde Sistemleri'nin" sahibi Mehmet Çakır, aynı zamanda Ankara'nın Çankaya Semtin'de "Vip Kolleksiyon" adı altında bir de perakende mağazasına sahiptir.

Özel tasarımların altına imza atan Mehmet Çakır büyük proje işlerinde ki başarısı ve tasarımları ile de Ankara sektörünü en iyi şekilde temsil etmektedir. Genç ve girişimci bir kimliğe sahip olan Sayın Çakır, "CK" başlıklı özel tasarım olan stor ve zebra kartela setlerininde dağıtımını yapmaktadır. Dağıtımını yaptığı kartela setlerinin ciddi manada stoğunu tutarak takibini yapan ve müşterilerinin siparişlerini zamanında itina ile teslim eden Mehmet Çakır, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetine devam etmektedir.

Perde sektörüne hizmet eden ve kaliteden ödün vermeden insan odaklı iş yapan, mesleğini en iyi şekilde icra etmek için çaba gösteren Mehmet Çakır'ın araştırmacı, yenilikçi kimliği ile hizmet veriyor oluşu, istihtam sağlayışı, önemli olurken; hazırlamış olduğu özel kolleksiyonları ile farklı bir kartela seti çıkarması sektöre yeni bir soluk getirmiştir. 

CK PERDE SİSTEMLERİ
Mehmet Çakır & Gsm: 0549 442 00 80
İletişim: Sargöl Sokak No:5 / 1 - Siteler / Altındağ / Ankara
Tel: 0312. 349 00 81 ( pbx )
Fax: 0312. 349 00 83
e-mail: cktasarim06@gmail.com 
web: www.cktasarim.com.tr

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 477577

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.