davillo tekstil

25. CNR EXPO İSTANBUL EVTEKS FUARI - 3. GÜN


25. CNR EXPO İSTANBUL EVTEKS FUARI - 3. GÜN

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Nakış Metal'in katkıları ile yapılmıştır.

25.İstanbul Uluslararası Evtekstil Fuarı'nın
3. günü de yine çok hareketli ve hareketli olduğu kadar da bereketli geçti. Hem yurt dışından, hem yurt içinden iş bağlantılarının yapıldığı fuardan katılımcı firmalarımız memnuniyetlerini dile getirirken; geçen yıl ve ondan önceki yıllara göre daha verimli bir fuar olduğunu söylediler. 

Artık tüm dünyaca kabul görmüş "Türk Ev Tekstili" bizim tek markamız olup; bunun farkında olan üretici, toptancı ev üreticilerimiz işlerinde titizlikle hareket ederken; Evteks Fuarı tarafından da ürünlerinin tanıtılıyor olması, büyük avantaj sağlamaktadır. 

Nakış Metal'in katkıları ile yaptığımız haber karelerinden biri olan ve İstanbul Ticaret Odası Evtekstili Komite Başkanı Yılmaz Söyler'in ve Komite üyelerinin girişimleri ile artık İstanbul'da da meslek liselerinde okutulmaya karar verilen perdecilik mesleği hepimizin gururu olurken; öğrencilerimizin Yılmaz Bey tarafından Fuara davet edilmeleri ve bu atmosferi solumaları öğrencilerimize harika bir motivasyon olmuştur. 

Ayrıca Tetsiad ve CNR Holding tarafından senelerdir ağırlanan Ankara'lı meslektaşlarımızda yine bu fuarda yerlerini aldılar. Ankara Ticaret Odası 17. Evtekstili Komite Başkan Yardımcısı Mehmet Aygün'ün ve Komite üyelerinin organizasyonluğunda fuar ziyareti yapan Ankara'lı perdecilerimizin de fuara olan katkıları büyük olmuştur. 

"Perde Satıcıları Haber Portalı" olarak fuarda ki görevimize devam edecek; fuardan kareleri ve haberleri siz değerli sektör mensuplarına "Nakış Metal'in" katkıları ile gerçekleştirmeye devam edeceğiz. 

25. CNR EVTEKS FUARI - TETSİAD BAŞKANI ALİ SAMİ AYDIN 

NAKIŞ METAL YÖN. KUR. BŞK. ALİ ÇOKYAŞAR


2019 CNR İSTANBUL EVTEKS FUARI - EFOR PERDE SİSTEMLERİ -
 YILMAZ SÖYLER

2019 EVTEKS FUARI MALTEPE MESLEK TEKNİK ANADOLU LİSESİ

25. CNR EVTEKS FUARI - IŞIK RAY SİSTEMLERİ ( SLİMFLEX ) BERKSU TAN 

ORUÇOĞLU PLAST - ÖMER ERDEM - ANKARA


25. İSTANBUL EVTEKSTİLİ FUARI - PERDESEN TEKSTİL - DAVİLLO -

ENGİN ERBASAN


25. İSTANBUL EVTEKS FUARI - EŞREF TEKSTİL - İBRAHİM KÜÇÜK - İSTANBUL

2019 İSTANBUL EVTEKSTİLİ FUARI - ATO 17. KOMİTE - MEHMET AYGÜN ve 

ATO ÜYELERİ


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 203984

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.