davillo tekstil

25. ULUSLARARASI İSTANBUL EVTEKS FUAR KATILIMCILARININ YÜZÜ GÜLDÜ. 2. GÜN


25. ULUSLARARASI İSTANBUL EVTEKS FUAR KATILIMCILARININ YÜZÜ GÜLDÜ. 2. GÜN

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Nakış Metal'in katkıları ile yapılmıştır.

Dünyanın en büyük fuarı olma yolunda ilerleyen EVTEKS Fuarı, Türkiye'de ki evtekstil sektörünün en büyük platformudur. 800 firmanın ve 1000'den fazla markanın yer aldığı fuarda, 120 ülkeden 50 bini yabancı olmak üzere, toplam 120 bin sektör alıcısıyla buluşturmuştur. Fuarın ikinci gününde de yabancı potansiyel heyetlere ev sahipliği yapan fuar, yerli sektör mensuplarımıza da yol tayin etmiştir. 

ABD, Kanada, Çin, Hindistan, Yunanistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, Polonya, Rusya, Fas, İngiltere, İsrail, İran ve Türk Cumhuriyetlerinden gelen ziyaretçilere ev sahipliği yapan İstanbul Uluslarası Evteks Fuarı, fuar esnasında alınacak siparişlerin ve yıl boyunca yapılan anlaşmaların temelini oluşturmuştur. Ayrıca 2019 yılı ilk bahar sezonununda trendini belirleyen bir platform olmuştur. 

Ayrıca fuar içinde küçük organizasyonlarında yer aldığı platformda, fuarın ikinci günü organizasyonu gerçekleştirilen "25. Yıl Kokteyilinde," Tetsiad Yön. Kur. Danışmanı Sayın Haşim Büyükbalcı'nın "Tetsiad'ın Kısa Tarihi" isimli kitabı ve derneğin kurucu başkanı Sayın Metin Özçelik'in "Şuurlu Uyanış" kitabının tanıtımı da trend alanında; sektörün duayyenlerinin katılımı ile gerçekleştirilmiştir. Bu lansman fuara renk katarken; aynı zamanda birikim sahibi meslektaşlarımızın da; artık sektörü kitaplarla ölümsüz kıldığı anlamına gelmektedir. 

CNR 25. İSTANBUL EVTEKS FUARI / FARBE TEKSTİL - BURSA

2019 İSTANBUL EVTEKS FUARI / DENGE TEKSTİL - ADANA
25. İSTANBUL EVTEKS FUARI / NAKIŞ METAL TÜRKİYE SATIŞ SORUMLUSU 
 YILMAZ DURSUNOĞLU


25. CNR EV TEKSTİLİ FUARI - ASSAV MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ - İZMİR
25. CNR İSTANBUL EVTEKS FUARI - ALİ BAYHAN TEKSTİL 
 SERKAN BAYHAN- BURSA


2019 İSTANBUL EVTEKSTİLİ FUARI - TOPRAK PERDE SİSTEMLERİ 

 NURETTİN KEMALOĞLU


GÜNFLEX MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ - YONCA GÜVENÇ  

CAN PERDE - GÜLÜMSER CAN 2019 İSTANBUL EVTEKS FUARI - SERDAL BURÇ TEKSTİL - HATAY25. İSTANBUL EVTEKS FUARI / EYLÜL TEKSTİL / GÖKHAN KAYA- İSTANBUL


25. CNR EVTEKS FUARI / YAVUZLAR PERDE / SELİM YAVUZ - İSTANBUL

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 426793

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.