davillo tekstil

EKİN BRODE 2019 SAMSUN ETKİNLİĞİ- 3. GÜN

EKİN BRODE 2019 SAMSUN ETKİNLİĞİ- 3. GÜN

Haber: Emel Benli & Samsun

Ekin Brode Ailesi bir etkinlikten daha yüz akı ile çıktı. Ankara ve Konya'dan sonra üçüncü etkinliğini Samsun'da yapan Ekin Brode, Karadenizli perdecilerimiz tarafından ilgi ve alaka ile karşılanırken; performansı oldukça yüksek bir ürün lansman toplantısı gerçekleştirdi.

Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu illerinden etkinliğe katılan perdecilerimiz alış - verişler sonrası yaptıkları istişareler ile yeni sezonu değerlendirerek; sezon öncesi bu tür etkinliklerin faydalarını istişare ettiler. Yeni sezon için tasarlanmış ürünlerin kalitesi ve etkinliklere özel planlanmış dip fiyatların da satışlarda oldukça etkili olduğu görüldü. 

Perdecilerimiz, "alırken kazandıran" bu satış politikasının sık sık tekrarlanması taleplerini de Ekin Brode Ailesine sunarak; perde sektörünün bu tür etkinliklerle desteklenmesi konusunda hem fikir oldular. 

Kamyon kamyon sıcağı sıcağına sevk edilen ürünlerin sezon boyu kendilerini rahatlatacağını dile getiren meslektaşlarımız, Ekin Brode Ailesine ve Ekin Brode Yön. Kur. Başkanı Sayın Emrah Ekin'e tesekkür ettiler. Perdecilerimizi en güzel şekli ile Samsun Omtel Otel'de üç gün boyunca ağırlayan Emrah Bey, şimdiden bir başka bölgede yeni bir etkinlik için harekete geçti bile...Yolun açık olsun Emrah Ekin.


EKİN BRODE 2019 SAMSUN ETKİNLİĞİ - RÜYAM PERDE- SİNOP 
 KARDEŞLER PERDE - SAMSUN


EKİN BRODE 2019 SAMSUN ETKİNLİĞİ - ŞENOL TEKSTİL - SAMSUNEKİN BRODE 2019 SAMSUN ETKİNLİĞİ / BARIŞ MEFRUŞAT - SAMSUNEKİN BRODE 2019 SAMSUN ETKİNLİĞİ /YÜKSEL YILMAZ -SİNOPEKİN BRODE 2019 SAMSUN ETKİNLİĞİ / TURAN PERDE - GİRESUN - AHMET TURAN


EKİN BRODE 2019 SAMSUN ETKİNLİĞİ / TEKTAŞ PERDE - PERDE MARKETEKİN BRODE 2019 SAMSUN ETKİNLİĞİ- FİLİZ PERDEEKİN BRODE 2019 SAMSUN ETKİNLİĞİ / EKİN BRODE YÖN. KUR. BŞK. EMRAH EKİN


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 660238

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.