davillo tekstil

EKİN BRODE 2019 SAMSUN ETKİNLİĞİ- 2. GÜN


EKİN BRODE 2019 SAMSUN ETKİNLİĞİ- 2. GÜN

Haber: Emel Benli / Samsun 

Ekin Brode Türkiye genelinde ki bölgesel etkiniklerini sürdürüyor.  Konya'dan sonra Samsun'da da bir etkinlik gerçekleştiren Ekin Brode, dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Diğer bir adı ile Karadeniz Etkinliği'nin ikinci gününde de ürün kalitesi ve sergilediği performansı ile birlikte taktire şayan bir duruş gerçekleştiriyor.

Ekin Brode Ailesi'ni yalnız bırakmayan Karadeniz'liler ve özellikle Doğu ve Güneydoğu illerinden gelen perdecilerimiz, memnuniyet verici olan bu etkinliklerin devamını özellikle kendi bölgeleri için de istiyorlar. Diyarbakır'dan, Batman'dan gelen perdecilerimizin isteği doğrultusunda ilerleyen günlerde o bölgelerde de etkinlik sözü veren Ekin Brode Yön. Kur. Başkanı Sayın Emrah Ekin'in sektör tecrübesi, donanımlı kadrosu, bölgelerini iyi tanıyan bölge sorumluları ve üstün ürün kalitesi Karadeniz'de daha çok konuşulacağa ve bir daha talep göreceğe benziyor. 

2019 yılı için tasarlanan ve perdecilerimize para kazandıracak ürünlerin tasarımı, renklendirilmesi, itina ile yapılan ambalajı en önemlisi de ürün fiyatlarının etkinliklere özel diplere çekilmesi ve Ekin Brode'nin tabi ki gülen bir kadro ile yol alması etkinlik taleplerini daha da artırıyor... 

"Ürün satarken değil, alırken kazanılır." diyen Ekin Brode Ailesi, etkinliğin ikinci gününde de; etkinliğini gerçekleştirdiği Samsun Omtel Otel'den, kamyon kamyon ürün çıkartmaya devam ediyor. Kısacası sezon arifesi perdecilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyor.   
 

EKİN BRODE 2019 SAMSUN ETKİNLİĞİ - KALE ÇEYİZ MEFRUŞAT - ORDUEKİN BRODE 2019 SAMSUN ETKİNLİĞİ - EMRE PERDE DİYARBAKIR 
 GOLD PERDE -BATMANEKİN BRODE 2019 SAMSUN ETKİNLİĞİ - EMİROĞLU PERDE - ÜNYEEKİN BRODE 2019 SAMSUN ETKİNLİĞİ - KOÇAL PERDE - MURAT KOÇAL SAMSUNEKİN BRODE 2019 SAMSUN ETKİNLİĞİ - AY TUHAFİYE PERDE ÇEYİZ - SAMSUNEKİN BRODE 2019 SAMSUN ETKİNLİĞİ - MEHMET - ASİYE TURAN -TOKAT ZİLE


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 357641

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.