davillo tekstil

ASPER TEKSTİL & ALISON MARKASI İLE HİZMETİNİZDE.

ASPER TEKSTİL & ALISON MARKASI İLE HİZMETİNİZDE.
Haber: Emel Benli & Diyarbakır

1995 yılından günümüze dek perde sektörünün içinde bulunan Asper Tekstil'in sahibi Sayın Ahmet Sönmez, ALISON COLLECTION markası ile Zebra, Stor, Çiftli Mekanizmalı Perde, Dikey Perde, Plicel Cam Balkon imalatı yapmaktadır. Merkezi Diyarbakır'da bulunan Asper Tekstil, son bir yıldır da kendi markası olan ALISON başlığı altında kartela seti dağıtımı yapmaktadır. 700m2 alanda son sistem zebra, stor kesim makineleri ile imalat yapan Asper, bünyesinde yaklaşık 12 personel bulundurmaktadır. 

Başta Diyarbakır olmak üzere Van, Şanlıurfa, Bingöl, Muş, Siirt, Kahramanmaraş, Adıyaman, Malatya, Elazığ, Hakkari, Bitlis, Batman illerine perde sistemleri üzerine hizmet götürmektedir.

" Doğu ve Güney Doğu'da perde sistemleri üzerine bir boşluk olduğunu tüm perdeci meslektaşlarım dile getiriyorlardı, ben de bu yüzden perde sistemleri üzerine bir imalathane kurma kararı verdim ve ALISON COLLCETION markası adıyla bir kartela seti hazırladım. Tüm bu bölgeye ve civar illere dağıtımını gerçekleştirmeye çalışacağım."diyen Sönmez, yapacağım kampanya ve yeniliklerde değerli müşterilerimi yalnız bırakmayacağım."dedi.

ASPER TEKSTİL & ALISON COLLECTION - AHMET SÖNMEZ
İletişim: Medya Mah. 154 Sokak No: 2/ A - Kayapınar - Diyarbakır
Tel: 0530 735 50 21- 0412. 257 51 52
mail: siparis@aspertekstil.com
web: www.aspertekstil.com


Yorumlar

  • Melek sönmez
    Melek sönmez

    Alış-veriş yaptık çok memnunuz ürünleri çok kaliteli sizlerede tavsiye ederiz

    14 Haziran 2021 10:30

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 982694

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.