IŞIK RAY SİSTEMLERİ ( SLİMFLEX ) ANKARA BAYİSİ ORUÇOĞLU PLAST

13 Nisan 2019

IŞIK RAY SİSTEMLERİ ( SLİMFLEX ) ANKARA BAYİSİ ORUÇOĞLU PLAST.

2011 yılında Ankara'da kurulan Oruçoğlu Plast,  inşaat ve nalburiye malzemeleri toptancılığı yapan, uzman kadrosu ile sektöründe her zaman saygınlığını koruyan bir firmadır. Oruçoğlu'nu diğer firmalardan ayrıcalıklı kılan gelişim ve değişime açık olması en önemlisi de Türkiye çapında bir üretici firma olan "Işık Ray Sistemleri'nin  (Slimflex) Ankara Bayiliğini yapmasıdır. 

1997'den beri sektörde tecrübe sahibi olan Oruçoğlu Plast ortakları Ömer Erdem ve Mustafa Oruç'un, birikimleri, bu sektörde ki itibarları ve iş tecrübeleri ile harmanladıkları kaliteleri; geniş müşteri ağlarının temelini oluşturmaktadır.

Ankara'nın her bölgesinde  geniş pazarlama ve servis ağı bulunan Oruçoğlu,  korniş çeşitleri (perde rayı), karton piyer perde rayları, köşe aparatları, plastik ayaklar, final aparatları, plastik cırt kelepçeleri, profil merdivenler, gürgen merdivenler, alüminyum merdivenler, dübel çeşitleri, karton piyerler, stropiyer göbekler, vida - pul çeşitleri ile A'dan Z'ye perde sektörüne lazım olabilecek tüm nalbur malzemeleri satmaktadır.

Ekonomik fiyatları ile müşteri memnuniyetine odaklanan Oruçoğlu Plast, müşterilerine ürünlerini zamanında ve istenilen şekilde ulaştıran, uzun vadeli bir ortaklık ve iş birliği kuran, geniş ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerine hizmet veren bir firma olmaya devam etmektedir.       


ORUÇOĞLU PLAST
İletişim:
Melih Gökçek Bulvarı 1548 Sokak ( Eski 731 Sokak ) No:1 / İVEDİK - OSB -  Yenimahalle - Ankara
Tel: 0312. 3 955 955 
web: www.orucogluplast.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 885737

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.