davillo tekstil

Royalde Home 2019 Kayseri Etkinliği Gala Gecesi.


Royalde Home 2019 Kayseri Etkinliği Gala Gecesi.
Haber: Emel Benli & Kayseri

Kayseri Merkezli Royalde Home'nin Kayseri'de iki gün boyunca süren ürün tanıtım lansmanına yurt içinden ve yurt dışından bir birinden değerli iş ortakları ve sektör mensupları katıldı. Ürünlerin kalitesinden, şıklığından ve özellikle lansmana özel indirim fırsatından yararlanan sevgili perdeciler, adeta küçük bir fuar havası yaşadılar.

Etkinliğin ikinci günü akşamında ise düzenlenen gala gecesinde ünlü showmen Murat ile eğlence doruğa çıktı. Sevgili sanatçımız Murat, yurt dışından ve Türkiye'nin dört bir tarafından gelen Royalde'cileri, seslendirdiği bir birinden güzel şarkı ve türküleri ile mest etti.   

Gala gecesinin sonunda ise çekiliş ile sahiplerini bulan  telefonlar, televizyonlar ve tabletler perdecilerimizin yüzünü güldürürken; onlara çekiliş heyecanı yaşattı. Ayrıca Royalde'den de etkinliğin hatırası olarak; hatırlanmak üzere bu hediyeler sahiplerine gitti. 

Bütün bu güzelliklere yakından şahit olan biz "Perde Satıcıları Haber Portalı Ekibii'de" Tüm Royalde ailesine başarılarının devamını dilerken; böylesine nezih, naif ve harika meslektaşlarımızı tanımaktan mutluluk duyduk. Yolun açık olsun Royalde...Yolun açık olsun Orhan Çağatay... 


ROYALDE HOME 2019 GALA GECESİ


ROYALDE HOME 2019 KAYSERİ TANITIM FLİMİ

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 1942

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


--> om/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); -->