davillo tekstil

ROYALDE HOME KAYSERİ ETKİNLİĞİ 2. GÜNÜ BAŞLADI.


ROYALDE HOME KAYSERİ ETKİNLİĞİ 2. GÜNÜ BAŞLADI
Haber: Emel Benli & Kayseri

Royalde Home 2019 Kayseri Etkinliğinin ikinci günü Fier Life Otel'de devam ediyor. Plicell Perdeler, Zebra Perdeler, Çiftli Mekanizmalı Perde Sistemleri, Dikey Tül Perde Seti tanıtımları yapan Royalde Home'un, bu yıl ilk defa gerçekleştirdiği etkinliğine Türkiye'nin dört bir yanından perdeci meslektaşlarımız gelmeye devam ediyor. "Muhteşem Dörtlü" adını verdikleri setlerin tanıtımı büyük ilgi görürken; bu setlerden en ilgi çekeni ise "dikey tül perdeler" oldu. Çok iddialı olan dikey perdelerin duruşları, model ve tarzları Royalde Home'un müşterilerini fazlası ile etkilerken; tüm misafirlerden büyük ilgi ve alaka görerek beğenilerini topladı.    

Özellikle yurt dışından Almanya, Hollanda gibi ülkelerden bir çok iş ortağını bu lansmanda ağırlayan Royalde'yi, Kayseri'den ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen perdecilerimiz yalnız bırakmadılar. Beklenenin de üstünde ilgi ve alakayla karşılanan Royalde Home'un etkinliği,  değerli bayilerinin mutlu ederken; lansman toplantısının sonunda gala gecesi için hazırlandılar. Galaya geçilmeden önce hediye çekilişi için, kuponlarını çekiliş kutusuna atan Royalde müşterilerinin heyecanları, gün boyunca devam etti.

Televizyonların, telefonların ve tabletlerin verileceği lansmana saatler kala; heyecanlar doruğa çıkarken; Royalde'ciler, Royalde Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Orhan Çağatay'ın bir süprizi ile karşılaştılar. "Kasım ayında Antalya'da 3-4 gün sürecek olan bir tatil etkinliğinin de duyurusunu" yapan Orhan Bey, etkinlikte kendisini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkürlerini sundu.          


ROYALDE HOME KAYSERİ ETKİNLİĞİ FİRE OTEL - EMEL BENLİ


ROYALDE HOME KAYSERİ FİRE OTEL - EMEL BENLİ


Royalde Home Kayseri Etkinliği - Ankara Perde - Niğde / Şükran Perde - Ankara


Royalde Home Kayseri Etkinliği -Dap Maviş Perde - Muş

                   Royalde Home Kayseri Etkinliği- Serkan Çağatay - Sivas
ROYAL HOME KAYSERİ ETKİNLİĞİ- EVİM PERDE - SİBEL ATİK 

ERTUĞRUL ATİK - ALMANYARoyalde Home Etkinliği - Tuna Mefruşat - Bülent Çakır - KayseriRoyalde Home Kayseri Etkinliği - Karahançer Tekstil - Kayseri


Royalde Home Kayseri Etkinliği - Babadağ Perde - Kırıkkale


Royalde Home Kayseri Etkinliği - Gardinen Akdaş - AlmanyaRoyalde Home Etkinliği hediye kupon dağıtımı

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 40858

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.