davillo tekstil

Royalde Home'den Lasman 'a Özel Ürünler ve Fiyatlar.


Royalde Home'den Lasman 'a Özel Ürünler ve Fiyatlar.

Değerli Sektör Mensupları, Royalde Home, “2019 İlkbahar  Ürün Kreasyon Tanıtım Lansman Toplantısı’nı “ gerçekleştirmek üzere harekete geçti. Siz Değerli İş Ortaklarına, kaliteyi, yeniliği, şıklığı ve Royalde farkını sunabilmek için 16 Mart 2019 Cumartesi günü Kayseri Fier Life Center  Otel’de bu yıl ilkini gerçekleştireceği  etkinliğinin startını verdi.

Haber: Emel Benli /Kayseri  

Zebra kumaşı, stor ve çiftli mekanizma sistemlerinin yanı sıra, yeni nesil dikey perde kumaşlarının toptan satışını yapan Royalde;  ayrıca “Plicell Cam Balkon Perde Sistemleri’nin de” Türkiye ve Avrupa geneline bayiliklerini vermektedir. Son iki yıldır tüm satmış olduğu ürünlerin, üretimi kendilerine ait olup; hem sektör toptancısına, hem de sektör perakendecisine para kazandıran Royalde; dikey perde sistemlerinde düz desenler,  baskılı desenler ve  jakar örmelerin de satışlarına başlamıştır.  2019 yılının ilkbahar kreasyonlarını tanıtmak üzere sizleri Kayseri’de buluşturacak olan Royalde, bu yıl ilkini gerçekleştireceği etkinliği  ve planladığı çok özel kampanyaları ile durağan bir zaman dilimi geçiren sektöre hareketlilik sağlayacaktır.

2019 ilkbahar ürün kreasyonu koleksiyonları ile sadece lansmana özel fiyatlarla Royal'de yine siz değerli dostlarını şaşırtacak; tül dikey perde 287 desen ve renk;
Plisel Cam Balkon'da 14 ve 20 metrelik yeni sistemler ve yeni kolleksiyonlar; 
Zebra Perde de yeni kolleksiyonlar 150 varyant; Lansman gününe özel 10.000 adet yapılmış hazır zebra perde lansmana özel fiyatlarla verilecek...

2019 İlkbahar Ürün  Kreasyon Tanıtım Lansman Toplantısı’nı” 
16 Mart 2019 Cumartesi günü Kayseri Fier Life Center Otel’de 
gerçekleştirecek olan Royalde, lansman toplantısını günün sonunda taçlandıracağı gala gecesi ile sonlandırırken; ünlü showmen Murat Sarıgöz ile eylenceyi doruğa taşıyacak...Ve bu lansmanı hafızalarda canlı tutmak için günün anısına alış - veriş yapan dostlarına, çekilişlerle Samsung Galaxy cep telefonu, Samsung Galaxy  tablet ve Vestel marka 4 K Televizyon hediye edecektir. Tüm dost ve sektör mensuplarını Kayseri’ye davet ederek; kreasyonlarını Kayseri’de görücüye çıkaracak olan Royalde Ailesi,  yeni sezonda tüm meslektaşlarına başarılar diliyor.

ROYALDE HOME 
İletişim: Kayabaşı Mah. 6307 Sokak No:7 / D  - Kocasinan / Kayseri
İletişim: 0352 245 06 0 6 

Pazarlama:
Çağatay Ekici: 0549 354 18 58
Çağrı Ekici: 0549 678 00 58
Muhasebe ve Finasman: 
Ahmet Kılıçkaya: 0549 673 00 58
Sipariş Hattı:
Sibel Çağatay: 0549 677 00 58

Web: www.royaldehome.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 573527

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.