davillo tekstil

ROYALDE HOME 2019 LANSMAN TOPLANTISINI KAYSERİ'DE GERÇEKLEŞTİRECEK.

ROYALDE HOME  2019 LANSMAN TOPLANTISINI KAYSERİ'DE GERÇEKLEŞTİRECEK.
Değerli Sektör Mensupları 2019’un ilkbaharını karşılarken, sektörümüzün seçkin firmaları ürün tanıtım ve kampanya etkinliklerine başlamış bulunmaktalar. İşte o firmalardan biri olan Royalde Home, “2019 İlkbahar  Ürün Kreasyon Tanıtım Lansman Toplantısı’nı “ gerçekleştirmek üzere harekete geçti. Siz Değerli İş Ortaklarına, kaliteyi, yeniliği, şıklığı ve Royalde farkını sunabilmek için 16 Mart 2019 Cumartesi günü  Kayseri Fier Life Center  Otel’de bu yıl ilkini gerçekleştireceği  etkinliğinin startını verdi.
Haber: Emel Benli /Kayseri  
Sayın Orhan Çağatay tarafından 2000 yılında kurulan Royalde Home, alanında uzman 40 kişilik profesyonel kadrosu ile Kayseri ve Sivas şehirlerimizin istihtamına katkı sağlamaktadır.  En iyiyi ve en kaliteliyi siz değerli iş ortaklarına sunabilme gayreti içerisinde olan Royalde, insana verdiği değer ile sektör akranlarından her zaman daha hızlı ve sağlam adımlar ile kulvarda koşmaktadır. İçanadolu’nun güzide şehirlerinden biri olan Sivas’ta 2000 m2, Kayseri’de ise 4.500 m2 kapalı tesislere sahip olan Royalde;  Perde Sektörü’nün yıldızı parlayan ve aranılan firmalarından biridir. 2006 yılında başladığı ihracat girişimi ile Avrupa ülkelerine ürün satan Royalde, Türkiye’nin de ihracat yüzdelik dilimine destek olmaktadır. Ayrınca Almanya’da “Royalde Europa” adı altında Avrupa’nın lojistiğini rahatlatmak adına, kurdukları toptan firmaları ise, Türk Ev Tekstili’ni temsil eden bir yatırım ayağıdır.

Zebra kumaşı, stor ve çiftli mekanizma sistemlerinin yanı sıra, yeni nesil dikey perde kumaşlarının toptan satışını yapan Royalde;  ayrıca “
Plicell Cam Balkon Perde Sistemleri’nin de” Türkiye ve Avrupa geneline bayiliklerini vermektedir. Son iki yıldır tüm satmış olduğu ürünlerin, üretimi kendilerine ait olup; hem sektör toptancısına, hem de sektör perakendecisine para kazandıran Royalde; dikey perde
sistemlerinde düz desenler,  baskılı desenler ve  jakar örmelerin de satışlarına başlamıştır.  2019 yılının ilkbahar kreasyonlarını tanıtmak üzere sizleri Kayseri’de buluşturacak olan Royalde, bu yıl ilkini gerçekleştireceği etkinliği  ve planladığı çok özel kampanyaları ile durağan bir zaman dilimi geçiren sektöre hareketlilik sağlayacaktır.

2019 İlkbahar Ürün  Kreasyon Tanıtım Lansman Toplantısı’nı”
16 Mart 2019 Cumartesi günü Kayseri Fier Life Center Otel’de gerçekleştirecek olan Royalde, lansman toplantısını günün sonunda taçlandıracağı gala gecesi ile sonlandırırken; ünlü showmen Murat Sarıgöz ile eylenceyi doruğa taşıyacak...Tüm dost ve sektör mensuplarını Kayseri’ye davet ederek; kreasyonlarını Kayseri’de görücüye çıkaracak olan Royalde Ailesi,  yeni sezonda tüm meslektaşlarına başarılar diliyor.

ROYALDE HOME GARDİNEN
İletişim: Kayabaşı Mah. 6307 Sokak No:7 / D  - Kocasinan / Kayseri
İletişim: 0352 245 06 0 6 
Pazarlama:
Çağatay Ekici: 0549 354 18 58
Çağrı Ekici: 0549 678 00 58
Muhasebe ve Finasman: 
Ahmet Kılıçkaya: 0549 673 00 58
Sipariş Hattı:
Sibel Çağatay: 0549 677 00 58

Web: www.royaldehome.com
E-mail: info@royaldehome.com
E- mail: siparisler_royalde@hotmail.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 198560

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.