davillo tekstil

Daviilo ile Ev Güzelliği / Yıldız Perde / Kamil Yıldız / Natoyolu / Ankara


Davillo ile Ev Güzelliği / Yıldız Perde / Kamil Yıldız / Natoyolu / Ankara

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Davillo'nun katkıları ile yapılmıştır.

Bir “Davillo Satış Noktası” olan  Ankara Mamak Natoyolu Caddesi’nde bulunan Yıldız Perde’nin sahibi Sayın Kamil Yıldız, 17 yıllık birikimini bizimle paylaştı.  Perde sektörüne 2001 yılında atılan meslektaşımız  Sayın Yıldız 17 yılın, son 3 yılını da kendi mağazasında geçirerek; Ankara’lı tüketiciye hizmet vermektedir. 200 metre kare alana sahip mağazasında ev tekstili ve perde alanında harika işlerin altına imza atan Kamil Yıldız, mağazasında bir de atölyeye sahiptir. Dikiş, montaj gibi konularda ustalığını konuşturan Sayın Yıldız, aynı zamanda birikimli de bir tezgahtardır. Annesi Sayın Şerife Yıldız Hanımefendi ile birlikte sırt sırta veren Kamil Bey, evli ve bir kız evlat babasıdır.

Mağazasını devraldığı ilk günlerinde kendisine kapısını açan  Davillo ailesinin ilk günkü gibi hala yanında olduğunu söyleyen Kamil Bey, Davillo’nun bu dostluğunu hiçbir zaman unutmayacağını dile getirerek; Davillo ailesine teşekkürlerini sundu.

Davillo ve Davillo gibi kaliteli firmaların ürünlerini satan perakendecimize hayallerini sorduğumuzda ise“ Hayallerim var elbette ki; işimi taşıyabildiğim en üst düzeye çıkarabilmek, kalitemden, işçiliğimden ve prensiplerimden ödün vermeden, mesleğimde en iyi yapabilmek…dedi ve ekledi; yeniliğin olduğu yerde yerini alan Davillo ailesinin yanında her zaman bizde yerimizi alacağız” dedi.  

Değerli meslektaşımız Yıldız Perde’nin sahibi Sayın Kamil Yıldız’a işlerinde başarılar diliyor ve biz Perde Satıcıları Haber Portalı’na mağazasının kapılarını açtığı için teşekkür ediyoruz.

YILDIZ PERDE & KAMİL YILDIZ

İletişim: Natoyolu Sultan Fatih Cad. No: 8 / A- Mamak / Ankara
Gsm: 0554. 562 92 32
web:
www.yildizperdenatoyolu.com
e-mail: yildizperdenatoyolu@gmail.com 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 464936

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.