davillo tekstil

TOPTAN SPOT PERDE'NİN YENİ YÜZÜ AKBULUT TEKSTİL.

TOPTAN SPOT PERDE'NİN YENİ YÜZÜ AKBULUT TEKSTİL.
Haber: Emel Benli & Ankara

Aslen Çankırı’lı olan deneyimli sektör mensubumuz Sayın Cemil Akbulut, 1999 yılında sektöre manifatura toptancılığı ile adımını atmıştır. Sektörümüzün asıl okulu olan Denizli' de 10 yıl boyunca üretim ile uğraşmış ve 2010 yılından itibaren “Akbulut Grup Tekstil Sanayi” olarak, sektörde ki yerini  Ankara’da devam ettirmek ve başkentimize  yeni bir soluk getirmek üzere yola çıkmıştır.

Sayın Akbulut, kısa bir süre önce de Etimesgut’ta “Tekstil Gross Toptan’ı” faliyete geçirerek; sektörün alıştığı eski zihniyeti yıkarak, sektör perakendecisine kolaylık sunabilmek için alıştığımızın dışında Ankara Tekstili’nin kalbi olan Siteler  yerine, Ankara’nın çok hızlı gelişen  ve metropol bir ilçesi olan Etimesgut’u seçerek hayallerini gerçekleştirmiştir. Etimesgut, Sincan, Eryaman, Bağlıca, Ahimesut, Törekent, Devlet Mahallesi, Yenimahalle, Demetevler, Batıkent ve Şeker Mahallesi gibi semtlerde ki perakendeci esnafımızı rahatlatarak; şehrin batısında kendisine bir cephe edinmiştir.  Amacı; bu civarlarda ki ev tekstili esnafını, Siteler’in trafiğinden kurtararak; isim yapmış yerlerin dışında da bir toptancının, faaliyet gösterebilceğini  ve müşteri odaklı iş kapasitesini; zamana ve enerjiye çevirerek, sektörü daha yaşanılır hale getirmektir.  

10 yıldır Ankara geneline ve civar illere sıcak satış ile faaliyetine devam eden Akbulut, "Grup Tekstil Sanayi"adı altında Etimesgut’ta ki toptan mağazalarında spot ürünlere yer vererek piyasa fiyatlarının altında sıcak satış yapmaktadır. Tül perde kumaşı, fonluk kumaşı, nevresim kumaşı,  aynı zamanda nevresim takımı, uyku seti, havlu, bornoz takımı, yatak örtüsü, masa örtüsü, mutfak takımı,ham bez, bunların yanı sıra yastık, yorgan, fermuar, akfil kumaş ve slikon çeşitleri ile yaklaşık 100 kalemin üzerinde siz değerli müşterlerine hizmet vermektedir.

Tekstil Gross Toptan ailesi, kaliteli ürün, anında hizmet, hizmet sonrası garanti ve güler yüz politikası ve  sahasında deneyimli çalışma arkadaşları ile yol alırken; kazan kazandır düstüru ile sektöre; sektörün özlediği anlayışı getirmiştir. Teşekkürler Cemil Akbulut…

AKBULUT GRUP TEKSTİL & Perde- Çeyiz - Ev Tekstili
Cemil Akbulut
İletişim: Atilla Mah. Plevne Caddesi No: 43 / A - Gülveren - 
Altındağ - Ankara
Gsm: 0532 517 76 69 - 0533 430 85 43
Web: www.akbulutgruptekstil.com
E-mail: cemilakbulut@hotmail.com 

Yorumlar

  • Güçlü YILDIRIM
    Güçlü YILDIRIM

    Cemil kardeşime yeni yerinde helal bereketli satışlar temenni ederim.

    28 Aralık 2018 11:01

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 21881

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.