davillo tekstil

Meteks Zebra ve Stor Perde Sistemleri Ankara Magazası Açıldı.


Meteks Zebra ve Stor Perde Sistemleri Ankara Magazası Açıldı.

Haber:Emel BENLİ & Ankara

Dededen toruna üç kuşak istikrarlı bir şekilde ticaretini sürdüren Meteks, dördüncü şubesini Ankara /  Siteler, Yapıcı Sokak, No: 20'de hayata geçirdi. Ankara ve civar illerde ki perde sektörü perakendecilerine lojistik anlamda hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmeyi amaç edinen Meteks, "Almış olduğunuz ürünleri bizden daha ucuza bulursanız paranız iade edilecektir." slagonu ile yola çıkmışlardır.

Fonluk ve tül kumaş stoğunu da oldukça geniş tutan Meteks, çok kısa bir süre içeriside Ankara'lı dostlarına 1000 başlıktan oluşan birde set planlamış ve kazan kazandır düstürü ile hareket etmişlerdir. İşlerinde son derece tecrübeli olan Meteks ailesi; Yönetim Kurulu Başkanları olan Sayın Metin Çavuş'un iş ahlakını ve anlayışını takip ederek; başarılarını ikiye katlamışlardır. Tecrübe ile harmanladıkları başarılarını daha da ileriye taşıyarak, sistem  atölyeciliğinde bir ilke imza atan Meteks, zebra ve stor yani sistem perdelerinde sektöre yeni bir ivme kazandırmıştır.

Sistem toptancılarımız başta olmak üzere perakendecilerimize de atölye ayağında yardımcı olabilmek adına;  atölye malzemesi tedarik eden Meteks,  Zebra ve stor kumaşı kesimi, kasa, zinci,r kolçak, alüminyüm, lama demiri gibi bir zebra - stor imalatı için gerekli olan tüm tedarik ürünlerini de satışa sunmuştur. "Stor ve zebramı yapmak istiyorsunuz, işte bu kadar kolay...Tüm malzemeler burada diyen Meteks'in Ankara Şube Müdüresi Sayın Seher Karagözoğlu " 365 gün indirim" yapacaklarını dile getirerek firmalarını takip etmelerini söyledi. Ankara şubelerinde en az dört satış sorumlusu ile hizmete vereceklerini dile getiren Meteks Satış Sorumlusu Sayın Habip Demiray ise  tüm perakendecileri Ankara / Siteler'de ki şubelerine davet etti.

Şimdiden kendilerine ilgi ve alaka gösteren tüm Ankara'lılara teşekkür eden Sayın Karağözoğlu ve Sayın Demiray bir Meteks mensubu olmaktan duydukları memnuniyeti de dile getirerek tüm sektör mensuplarına hayırlı işler dilediler. 

Meteks Zebra ve Stor Perde Sistemleri 
İletişim:Yapıcı Sokak No:20- Siteler/Ankara
Tel:0 312 353 95 18
Seher KARAGÖZOĞLU: 0533 143 85 26Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 91353

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->