davillo tekstil

GÜLSAN ALÜMİNYUM / İSTANBUL

GÜLSAN ALÜMİNYUM / İSTANBUL
Haber: Emel Benli & İstanbul

Mustafa Furkan bey şirketinizi kısaca tanıyalım.

Değerli meslektaşlarımız, bildiğiniz üzere Gülsan Alüminyum 2007 yılında kurulmuş olup 1 adet 5 İnç Ekstrüzyon presi ile Alüminyum Profil üretimine başlamıştır. Gülsan Alüminyum, Yıllık 3.500 TON üretim hacmine sahip olup 2014 Yılında sektörümüze hizmet vermeye başlayan ve kısa sürede mekanik perde sistemleri sektöründe kendisini kalitesiyle, stok ve sevkiyat gücüyle kanıtlamış hale gelmiştir. Türk-Ak onaylı ISO 9001:20018, ISO 9001:2015 ve TSE kalite belgeleri ile hizmet veren Gülsan Alüminyumun tek amacı Kaliteli ürün ve yüksek müşteri memnuniyetidir.

Gülsan Alüminyum’dan biraz bahseder misiniz?

Öncelikle şunu vurgulamak istiyorum; Ülkemizin içerisine girdiği ekonomik krizde hiçbir müşterimizi ürünsüz bırakmadık fırsattan istifade edip fiyatları yükseltmedik. 6/24 çalışıp üretimimizi sürekli gerçekleştirdik.

Başarılarımızda ki en büyük etken çalışanlarımızdır. Takım halinde çalışma ruhu, birbirimize olan güvenimiz, sevgimiz ve saygımız ile firmamız üstün ve sürekli başarılara el birliği ile ulaşmış ve ulaşmaya devam edecektir.

Mustafa Bey şu şekilde devam etmiştir;

Güzel bir haberi daha paylaşacak olursak tam entegre tesisimizi kurmak için kollarımızı sıvamış bulunuyoruz. Ülkemize ve Milletimize katkımızın yüksek olacağı 15.000 m2 alana kurulacak olan tesisimize son teknoloji 2. Presimizi, boyahanemizi, Eloksal tesisimizi ve mekanik işlem hattımızı kuracağız. Bununla birlikte artan üretim ve kapasite gücümüzü gerek iç piyasaya gerekse dış piyasaya ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz. 17 farklı sektöre hizmet veren firmamız hayatımızın her yerinde sizlere kolaylıklar sunmaktadır. 2018 Yılında ihracat yaptığımız ülkeleri 18’e çıkarmış bulunurken 2019 yılında bu rakamı 22’lere çıkarmayı hedefliyoruz. Unutmamalıyız ki; “Bir şeyi hayal etmeden asla gerçekleştiremeyiz.”

Bu vesile ile Emel Hanım sizlere ve Perde Satıcıları TV’ye teşekkür ediyor, Değerli Müşterilerimize ve meslektaşlarımıza işlerinde başarılar, ödemelerinde kolaylıklar diliyorum.

Selam ve saygılarımla..

Mustafa Furkan BİRGÜL

İletişim:
 Ömerli Mah. Akmaz Sokak. No:22/1
Hadımköy / İstanbul
Tel: 0212. 798 25 14 & Fax: 0212. 798 25 10
E-mail:info@gulsanaluminyum.com 

web: www.gulsanaluminyum.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 295158

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.