davillo tekstil

GÖKRAY PLASTİK / ANKARA


GÖKRAY PLASTİK / ANKARA
Haber: Emel Benli & Ankara


1995 yılında büyük bir kararlılıkla sektöre adımını atan "Gökray  Plastik" Sayın Mustafa Gökdağ tarafından kurulmuştur. Gökray Plastik, Ankara ve civar illere PVC alüminyum perde rayları ve aparatları, Tümray Perde Rayları, alüminyum ve profil merdiven çeşitleri, plastik dubel, pul ve vida çeşitleri, TE dönüşlü bükülebilen ray sistemleri ile toptan satış ve pazarlama dalında hizmet vermektedir. 

Aynı zamanda "Tümray Perde Rayları İç Anadolu Bölge Bayiliği" ve "Slimflex Perde Rayları İç Anadolu Bölge Bayiliği" ile sektöründe sürekli kendini geliştirerek, yüksek stok, kaliteli ürün, bol çeşit, hızlı sevkiyat ve uygun fiyat ile müşteri memnuniyeti odaklı, insana değer veren sektöründe lider bir firma olarak pazarda söz sahibidir. 

İşinde ve ilişkilerinde insan odaklı çalışan her zaman insana yatırım yapan Gökray Plastik, çağın getirileri, değişkenlikleri arasında geride kalmamak adına; hiç bir zaman kulvarı terketmeden koşmaya, nitelikli iş gücü ile kendisini her daim diri tutarak unutturmamaya özen göstermiş bir firma olmaya, her zaman olduğu gibi bugünde devam ediyor. Estetiği ve kaliteyi  adeta misyonu haline getireren Gökray yolunda sağlam adımlarla ilerliyor. 


GÖKRAY PLASTİK & Mustafa Gökdağ
İletişim: Ostim OSB. 1213. Cadde No: 10 / B / Ostim / Ankara
Tel: 0312. 395 28 70 - Gsm: 0533 292 21 13
mail: gokray@gokray.com.tr
web: www.gokray.com.tr 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 410626

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


--> om/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); -->