davillo tekstil

İSTANBUL CNR 2018 HOME & TEX FUARI - 2.GÜN

İSTANBUL CNR 2018 HOME & TEX FUARI / 2.GÜN 
Türk Ev Tekstili’ni daha ileriye taşımak için fuarlarımızın destekleyici rölünün önemli ve büyük olduğu tüm meslektaşlarımız tarafından bilinmektedir.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL / Bu haber Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

Home & Tex (Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı)", ikinci gününde; diğer fuarları aratmayacak şekilde katılımcılara ve ziyaretçilere keyif ve lezzet verdi. Nereden biliyorsunuz? diye soruyorsanız eğer, biz " Perde Satıcıları Haber Portalı " fuarın başından sonuna dek takipçisi olup ve haber yapma özgürlüğümüzü sonuna dek kullanarak; bu güzel atmosferi sizlerle paylaşmak istedik.

Alan tasarımı ve stant düzenlemeleri ile kısa zamanda Türkiye’nin en çok dikkat çeken fuarları arasına giren " Home & Tex Fuarı," sektörün öncü firmalarını, yerli ve yabancı alıcılarla buluşturdu. Bu yıl altıncısı düzenlenen fuarda, Türkiye’nin üretimini ülkelerine taşımak için Home & Tex Fuarına gelen yabancılarında olduğu gözlerden kaçmadı. Bu arada üretim, istihtam ve ihracatı ile ülke ekonomisinin lokomotif sektörleri arasında yer alan Türk Ev Tekstili  üreticileri ve imalatçıları koleksiyonlarını CNR EXPO çatısı altında ziyaretçiler  için görücüye çıkarttı.

Home &Teks Fuarı'nın düzenleyicileri olan çatı kuruluşumuz Tetsiad Yön. Kur. Başkanı Sayın Ali Sami Aydın ile de her yıl olduğu gibi bu yılda gerçekleştirdiğimiz röportajda, fuarın bir kez daha nabzını tutmuş olduk." Şimdiden bir sonraki yıl için nasıl daha verimli olunabilir," sorusuna cevaplar bulmak için "kolları sıvadıklarını" dile getiren Sayın Başkanımız tüm sektör mensuplarına hayırlı işler diledi. 


2018 HOME & TEX FUARI - TETSİAD BAŞKANI ALİ SAMİ AYDIN


NAKIŞ METAL- MEHMET ÇOKYAŞAR- BURAK BAĞCI


HOME & TEX FUARI / YD TEKSTİL - YILMAZ DURSUNOĞLU

2018 HOME & TEX FUARI / ATO 17. MEFRUŞATÇILAR KOMİTESİ


2018 HOME & TEX FUARI / ALYANS TEKSTİL -ALİ ÇAYIRİÇİ

2018 HOME & TEX FUARI / JALPERSAN- CENK KEMAHLI

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 76570

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.