davillo tekstil

NAKIŞ METAL CNR HOME & TEX FUARINDA.


NAKIŞ METAL CNR HOME & TEX FUARINDA.
Haber: Emel Benli & İstanbul

1969 yılında İstanbul /Avcılar'da alüminyum ekstürüzyon fabrikasının temellerini atan "Nakış Metal A.Ş" Sayın Ali Çokyaşar tarafından yönetilmektedir. Her zaman dürüstlük düstürünü ilke edinmiş olan Nakış Metal, azimle işine sahip çıkarak, 1970 yılında perde, sektöründe ki ray sistemi ihtiyacını gidermek ve sektörümüze hizmet etmek için ilk startını vermiştir. 

Sahibi olduğu "Nakış Metal'i" gelişen teknolojiye parelel olarak günümüze dek saygın kimliği ile taşıyan Sayın Çokyaşar, hizmet verdiği sektörlerin sıkıntılarını yakından takip ederek çalışma performansına yön vermiştir. 
Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak; tecrübeli kadrosu ile çalışma sergileyen "Nakış Metal," Türkiye'nin kurulmuş 4. Alüminyum fabrikasıdır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile başta perde sistemleri olmak üzere mobilya, duşakabin, cam balkon, menfez, sineklik  gibi sektörlerede hizmete devam etmektedir. 

Firmasını daha da ileriye taşımak için mümkün olduğunca aynamız olan fuarlara katılmaya özen gösteren Nakış Metal, İstanbul Home Tex Fuarı'nda (Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı) yerini alacaktır. 26 - 29 Eylül 2018 tarihleri arasında Yeşilköy Expo'da gerçekleşecek olan fuara, yerli ve yabancı ev tekstilcileride katılmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Alimünyum ayağında Türkiye'ye yeni bir çığır açan Nakış Metal, yeni sezon çalışmalarını bu fuarda sizlerin görücüsüne çıkartmaya hazırlanırken; siz değerli sistemcilerimizin kalitesine kalite katmak için üretimlerinden ödün vermeden yolluna devam etmekte...

Nakış Metal A.Ş.
İletişim Merkez Fabrika: Cihangir Mah. Ord. Prf. Dr. Ali Fuat Başgil Cad.
No: 4 
Avcılar / İstanbul
Tel: 0212.  422 11 11 pbx & Fax: 0212. 422 11 10

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 565615

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.