davillo tekstil

2018 CNR Home & Tex Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı Yaklaşırken.


Ev tekstili ve dekorasyon denildiğinde akıllara gelen tek fuar olan Home&Tex, 26 - 29 Eylül 2018 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul'da düzenlenecektir.

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Davillo'nun katkıları ile yapılmıştır.

Ev tekstili sektörünün gücünü, prestijini ve tecrübesini yansıtan Home&Tex,  İstanbul Fuarcılık A.Ş tarafından, TETSİAD - Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği iş birliğiyle 6. kez adından söz ettirecek. 
 
Yurt içinde olduğu gibi, yurt dışında da kısa bir sürede bilinirliliğini artıran Home&Tex; 150 bin metrekarelik fuar alanında, ev tekstili ve dekorasyonuna dair her şeyi tek çatı altında toplayacak.

Sevgili Sektör Mensupları, fuarlarn önemini artık hepimiz kavramış bulunmaktayız. Dünya ülkeleri ile eşit şartlarda olabilmemiz ve gelişen Dünya'nın hızına yetişebilmemiz için, bizlerde perde sektöründe ki gelişmeleri fuar platformlarından takip etmeliyiz elbetteki...Bunun için en doğru "adres fuarlardır" gerçeğini artık hepimiz kavradık...

Fuarlardan sizlere katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimizin sesini duyurabilmek ve bin bir emeklerle hayata geçirilen o muhteşem görsel şöleni sizlere yansıtabilmek için biz "Perde Satıcıları Haber Portalı'na sponsorluk yapan Davillo, Home Tex Fuarı'nda yine yanımızda...Genç işadamımız Davillo yöneticisi Sayın Engin Erbasan, 26-29 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul Yeşilköy'de 6. kez düzenlenecek olan Evtekstili ve Dekorasyon Fuarı'ndan sektörümüze katkı sağlamak amacıyla yine bize partnerlik edecek... 

60 ülkeden ciddi alıcı heyetlerinin geleceği ön görülen Fuar'a, Almanya, Rusya, Fransa, İtalya, Kuzey Afrika, Türk Devletleri ve Orta Doğu Ülkeleri'nden ziyaretçi bekleniyor.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 418188

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.