davillo tekstil

Başar Toptan Perde Siteler'de...


Başar Toptan Perde Siteler'de...
Haber: Emel Benli & Ankara


Ankara'nın başarılı perakendecilerinden "Başar Toptan Perde'nin" sahibi tecrübeli büyüğümüz Sayın Ali Kahyaoğlu, 2017 yılında perakendeciliği bırakarak toptancılığa soyunmuştur. Perakende de olduğu gibi başarısını ve tecrübesini yine konuşturan Sayın Kahyaoğlu, spot alım - satımları ile ticaretine yön tayin etmiş ve bu yörüngede Ankara / Siteler perde sektörüne yeni bir boyut kazandırmıştır.  

Ankara'nın Çubuk İlçesi'nin Dalyasan Köyü'nden olan Ali Kahyaoğlu, 1991 yılında kendi mağazasını açarak perakendeciliğe ilk adımını atmış ve uzun yıllar Ankara'lılara perakendecilik ayağında hizmet vermiştir. Yukarıda belirttiğimiz gibi, 2017 yılında ise radikal bir karar alarak  yoluna stop toptancılık ile devam etmektedir. Perakendecilikte ki aynı başarısını toptan sektöründe de yakalayan Ali Bey, KDK Tül, Grek Tül, Etek Grekli Tül, İşlemeli Grek, Düz Kurşunlu Grek, Pırıltı Zemin Tül, Blackout ve astarlık kumaş olmak üzere; bütün bu ürünlerin stoğunu tutarak parçalı ve top şeklinde satışlarını yapmaktadır. 
 
Bu sıcak yaz günlerinde tüm meslektaşlarını mağazasına soğuk bir limonata içmeye davet eden Sayın Ali Kahyaoğlu herkese hayırlı işler dilemektedir.  

BAŞAR TOPTAN PERDE & ALİ KAHYAOĞLU
İletişim: Koçak Sokak No 43 / A / Siteler / Ankara
Gsm: 0530. 615 66 86
web:  www.basartoptanperde.com 

Yorumlar

 • Nurgül Koçyiğit
  Nurgül Koçyiğit

  Ben Antalya da perde dikim atölyesi kurdum sizin gibi olmak sizin gibi başarılı olmak istiyorum bana perde konusunda destek verirmisiniz

  26 Eylül 2018 03:10
 • Cemal eren
  Cemal eren

  Hayırlı olsun ali dayı rleman lazımmı

  07 Ocak 2019 08:24
 • Cemal eren
  Cemal eren

  Hayırlı olsun ali dayı

  07 Ocak 2019 08:26

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 501311

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.