davillo tekstil

EFOR DOSTU " ACARLAR PERDE & ÇEYİZ - BARTIN"


EFOR DOSTU " ACARLAR PERDE & ÇEYİZ - BARTIN" 
Haber: Emel Benli & Bartın / Bu haber Efor Perde Sistemleri'nin katkıları ile yapılmıştır.

Batıkaradeniz'in güzel şehirlerinden biri olan Bartın'ın ileri gelen perdecilerinden "Acarlar Perde ve Çeyiz Mağazası'nı" bir kez daha ziyarette bulunduk. Efor Perde Sistemleri'nin çok saygın müşterilerinden olan, Sayın Ali Osman Acar ve sevgili oğulları Habil Bey ve Abidin Beyi Efor ailesi adına ziyaret ederek dostluklarımızı birkez daha pekiştirmiş olduk.

Sektörümüzde 40. yılı geride bırakmış olan Ali Osman Acar, son 18 yılını da Bartın'ın Hükümet Caddesi'n de kaliteli ve güler yüzlü hizmeti ile tamamlamıştır. Bartın ve İlçelerine perde ve çeyiz ürünlerinde hizmet veren Acarlar, aynı zamanda bir Taç evidir. " Bartın halkı perde ve çeyiz alanında en iyisine layıktır, bütün amacımız hemşehrilerimize kaliteli ürün satabilmektir. Bahsettiğim bu kaliteyi Taç, Özdilek ve Efor gibi firmalarımızla çalışarak yakaladık." diyerek memnuniyetini dile getiren Sayın Acar, halen oğulları ile birlikte sektörümüzde yerini almaya devam etmektedir.
 
Perde Satıcıları Haber Portalı'na bir kez daha özel röportaj veren Sayın Ali Osman Acar'a, ailesine ve çalışma arkadaşlarına teşekkürlerimizi sunuyor, başarılarının devamını diliyoruz.
ACARLAR PERDE & ÇEYİZ
İletişim: Hükümet Caddesi No: 22 & Bartın
Tel: 0378. 228 74 74

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 686428

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.