davillo tekstil

TSE, Kalite Belgeli Özak Alüminyum / Ankara.


TSE, Kalite Belgeli Özak Alüminyum / Ankara.     
Haber: Emel Benli / ANKARA  

Perde Sektöründe ki 25 yıllık hizmet ve tecrübelerini, 2012 yılında kurdukları ÖZAK ALÜMİNYUM ile taçlandıran Sayın Ali Keskin, sektöründe başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Bu başarının kalbi artık Kahramankazan'da atıyor. Ankara’nın Kahramankazan ilçesine bağlı Saray Sanayi Bölgesinde 5000 m2 kapalı alanda, Alüminyum ekstrüzyon profil imalatı yapan Özak Aleminyum'un  yıllık kapasitesi 3000 ton olup, üretiminin  önemli bir bölümünü yurt dışına ihraç etmektedir. Özak Alüminyum, gelişen teknoloji ile birlikte artan müşteri taleplerini  karşılamak için uzman kadro ile sürekli kendini geliştirmeye devam etmektedir. 

ISO 9001:2008 ve TSE Kalite ve Marka Tescil  Belgeli Özak Alüminyum, kaliteli ürün çeşitliği ile sektörün önemli firmaları arasında yerini almıştır. Alüminyum ekstrüzyon profil üretimi yapan fabrikalarında, Perde Profilleri başta olmak üzere, Mobilya Profilleri, Doğalgaz Profilleri, Menfez Profilleri, Sanayi Profilleri, Cam Balkon Profilleri ile üretimine devam etmektedir. Hammadde girişinden, sevkiyat işlemine kadar her bir aşama profesyonelce ve dünya standartlarına uygun bir şekilde çevreci bir yaklaşımla kontrol edilerek üretim yapan Özak Alüminyum, müşterlerine  özel kalıp tasarımları da yapmaktadır.

Bünyesinde hammadde stok alanı, ekstrüzyon billet tavlama fırını, 5 inç lik ekstrüzyon presi, konveyör hattı, boy kesim testeresi, termikleme fırını, elektrostatik toz boya tesisi, paketleme, sevkiyat ve stok alanları mevcut olan Özak Alüminyum'un sahibi Sayın Ali Keskin, "Gerek ülkemizde ki gerekse yurt dışındaki müşterilerimizin beklentilerine daha iyi cevap vermek için emek sarfediyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, tüm yatırımlarımızı kaliteye istikrara ve insana yapıyoruz. Özak Alüminyum olarak ekstrüzyon profil ürettiğimiz kadar da çözüm’de üretiyoruz."diyerek kaliteli çalışmalarını ve başarılarını bu cümleler ile özetliyor.  

Yeniliklere daima açık olan profil sektöründe, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışarak, alüminyum sektöründe gelişen teknolojiler parelelinde en etkili ürünleri sunmaya çalışan Özak'ı sektöründe ki diğer firmalardan ayıran unsur ise müşterisini kazandırma, kazandırırken de çevreye duyarlı oluşlarıdır. Tesekkürler Özak...

ÖZAK ALÜMİNYUM EKSTRÜZYON

İletişim: Sarayköy Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No: 303 / C- Saray- Kahramankazan / Ankara
Tel: 03123940021 - Fax:8155545
Web:  www.ozakaluminyum.com
E-mail: bilgi@ozakaluminyum.com   

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 811934

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.