davillo tekstil

PRESTİJ LİFE AKSESUAR İMALATI / ANKARA


PRESTİJ LİFE AKSESUAR İMALATI / ANKARA

Haber: Emel Benli / ANKARA 

1996 yılında satış ve pazarlama ile çıktığı bu yolculuğu, 2011 yılı itibarı ile perde sektörüne giriş yaparak taçlandıran değerli sektör mensubumuz Sayın Murat Uğur, perde aksesuarları üzerinde oldukça tecrübe sahibidir.

2018 yılı başında ise "Prestij Life Aksesuar" markası ile birlikte aksesuar imalaatına devam eden başarılı meslektaşımız sektörde ciddi anlamda müşteri potansiyeline sahip olmuştur. Özellikle metal rustik başta olmak üzere kol bağı, renso, sarkıt, saçak, boncuk, mıknatıslı mandal ve zamak askı gibi aksesuar alanında bir çok kolda imalaata devam etmektedir. Ayrıca kaplama işleride yapan "Prestij Life" bünyesinde CNS makinesinede yer vermiştir. 

Ve aynı zamanda imalatını gerçekleştirdiği aksesuarların satışını yapan Sayın Murat Uğur, Türkiye genelinde ki satışları ile satış ağını her geçen gün daha da genişletmektedir. Sevgili  ortağı Sayın Adnan Demiryürek ile hizmete devam eden başarılı meslektaşımız, yol arkadaşlarına ve tüm Türkiye genelinde ki sektör mensuplarına hayırlı işler dilemektedir.  

Prestij Life Aksesuar
İletişim:
İvedik OSB. 1546 Sokak No: 14 - Kat: 3- Ostim / Yenimahalle /Ankara 
Tel: 03123950693 & Gsm: 05328002448    
Web: www.prestijlifeaksesuar.com
Email: siparis@prestijlifeaksesuar.com 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 815703

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.