davillo tekstil

YENİ NESİL KORNİŞ - SLİMFLEXIŞIK.A.Ş 1966 yılında Mansur IŞIK tarafından Küçükyalı’da kurulmuştur. IŞIK A.Ş. kuruluşundan bu yana yapı sektöründe faaliyet göstermektedir. Temel hizmet anlayışını; güven, kalite, hızlı ve düzenli hizmet üzerine kurmuştur. IŞIK, çıktığı bu yolda satış ve satış sonrası süreçleri iyi yöneterek, kusursuz bir satış ve dağıtım ağı oluşturmayı kendisine vizyon edinmiştir.

Üretime 1994 yılında İstanbul Alemdağ’da başlayan IŞIK, 2009 yılında Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’nde 3000 m2 alan üzerine kurulan fabrikasında faaliyetlerini sürdürmüştür. IŞIK, bünyesinde yürüttüğü AR-GE çalışmalarıyla, mevcut ürünlerinin kalitesini daha da iyileştirmeyi, portföyüne ve sektörüne yeni ürünler eklemeyi amaçlamaktadır.

Üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin, 30’u aşkın ülkeye ihracatını gerçekleştiren IŞIK, üstün kalite ve hizmet anlayışını daha fazla ülkeye ulaştırmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. IŞIK, 2017 yılında Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi´nde üretim ve depo kapasitesini arttırarak 9000 m2 alan üzerine kurulan yeni fabrikasında faliyetlerine devam etmektedir.

Üretiminde ve satışında  üstün performans sağladıkları Slim Flex yani yeni nesil korniş ile ezber bozdurup sektöre yeni bir çizgi çizerek yenilikler kattılar. Ev Hanımları artık perde asmaktan korkmayın!...Slim Flex Yeni nesil korniş ile işiniz çok kolay. Yeni nesil korniş konfor kit ile 90 derece köşe dönüş, final, final kapak, ek connektör, duvar bağlantı L ayak ve en önemlisi aynı fiyata hem yenilik hem kalite hepsi bir arada Slim Flex'te... 

Tavan köşelerinde perde asmaya son...Perde asmayı kolaylaştırmak amacı ile özel olarak Işık A.Ş tarafından tasarlanmış bu yeni buluş korniş ile perdenizi artık kornişin ortasından asacaksınız. Daha bitmedi, ergonomik yapısı ile 90 derecelik köşe dönüşünü en dar kartonpyer alanlarında dahi montaj kolaylığı ile Slim Flex sizler için üretti...Siz Değerli tüketiciler ve toptancılar için çekilen videoda yeni nesil korniş yakından görecek ve bana hak vereceksiniz. Hadi yeni nesil ve eski kornişlerinden kurtulmak isteyen tecrübeli ev hanımları, Işık A. Ş yani Slim Flex bayilerinden kornişinizi isteyin...
Haber: Emel Benli & Kocaeli / Gebze

www.slimflex.com.tr

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 237878

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->