davillo tekstil

YUSUF GÜNEY SİDE'DE EFOR'CULARI ÇOŞTURDU...


YUSUF GÜNEY SİDE'DE EFOR'CULARI ÇOŞTURDU...
Haber: Emel Benli & Antalya / Side


Efor Ailesi gala gecesinde Sevgili Sanatçımız Yusuf Güneyi ağırladı. Gecenin başında Ankaralı Sanatçımız Fatih Yaman ile Sideyi sallayan Efor'cular, çekilen halaylar ve oynanan oyunlarla eğlenceyi dorukta yaşadılar.

Bu güzel gece Yusuf Güney ile devam ederken, Efor'cular çeşitli hediyelerin çekilişinden sonra heycanlı bir şekilde  araba çekilişini beklediler. Yusuf Güneyin bir birinden güzel şarkıları, tatili unutulmaz kılarken; harika geçen gecenin sonunda bir adet Peugeot Partner arabada sahibini buldu elbetteki...Efor Yön. Kur. Başkanı Sayın Yılmaz Söylerin bizzat kendi ellerinden çekilen kupon salonda heyecanları dorukta yaşatırken; nihayet gecenin sonunda arabanın sahibi açıklandı. Yine geçen yıl olduğu gibi bu yılda araba Ankaraya çıktı. Ankara'nın kıymetli perakendecilerinden Altın Ev Tekstilin sahipleri Sayın Zafer İlikli ve Kudret Altuntaş hem tatil yapıp hemde arabayı kazanarak memleketleri Ankara'ya götürdüler.

Gecenin sonunda Yusuf Güney ve Yılmaz Söylerin elinden arabanın anahtarını teslim alan ortakların mutluluğu görünmeye değerdi. " Efor ailesine teşekkür eden Zafer İlikli, " Her zaman Efor ile yola devam." diyerek duygularını dile getirdi. Bu iki başarılı iş ortaklarını kutluyor, Efor ile yolları açık olsun diyoruz.  Teşekkürler Efor...  EFOR 2018 GALA GECESİ- YUSUF GÜNEY


EFOR 2018 TATİLİ / SİDE / ALTINEV PERDE ARABA TESLİMİ


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 676356

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.