davillo tekstil

PERDECİLER EFOR TATİLİNE GİDİYOR...


PERDECİLER EFOR TATİLİNE GİDİYOR...
Haber: Emel Benli & İstanbul

İstanbul ve Ankara merkezli Efor Grub Perde Sistemleri toptan tül ve fonluk  satışı ile de tüm Türkiye'ye ürün gönderen hizmette sınır tanımıyor. Her iki alanda da yenilikleri ardı ardına gerçekleştiren Efor, bu yıl ikincisini düzenleyeceği tatil etkinliğini 10-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Alanya Side'de bulunan Sueno Deluxe Hotel'de gerçekleştirecek.  

Sezonumuzun açıldığı bu aylarda tüm müşterilerini etkinliğine davet eden Efor, tatil etkinkiğinin ilkini geçen sene muhteşem bir organizasyonla kanıtlamış; bu yılda terkrar muhteşem bir etkinlijk organize etmiştir. 
  

Bu etkinlik süprizlerle dolu:
Siz değerli dostlarına hem tatil yaptıracak hemde sizleri hediye yağmuruna tutacak olan Efor, gala gecesinde gerçekleştirilecek çekişille bir kişiye Peugeot Partner, 5 kişiye 5 adet Veastel Venüs Cep telefonu, 3 kişiye 3 adet Venüs  Z10 cep telefonu, 2 kişiye 2 adet iphone-7 cep telefonu, 3 kişiye 3 adet Vestel 106 LCD, 1 kişiye umre ziyareti ve 1 kişiye 1 adet Antalya tatili ile gene gönülleri feht edecek.

3 gece 4 dört gün doyasıya tatil keyfi çıkaracak olan Efor dostları, tatilin son gecesi yapılacak olan gala gecesinde ünlü sanatçımız Yusuf Güney ile keyifli bir gece geçirecek ve tatili sonlandıracaktır. 
Ramazan öncesi güzel bir tatil imkanı sunan Efor Yön. Kur. Başkanı Sayın Yılmaz Söyler ve Ankara sahibi Adem Taşoluk siz değerli dostlarını Alanya'ya davet ediyor.

SUENO DELÜX HOTEL

İletişim: Sorgun- Side / ALANYA
Tel: 0242. 744 10 00
Giriş: 10 Mayıs 2018
Çıkış: 13 Mayıs 2018
  
Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 36590

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->