davillo tekstil

ELEGANCE MODA PERDE ÇEYİZ AÇILDI / ANKARA


ELEGANCE MODA PERDE ÇEYİZ  AÇILDI / ANKARA 
Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Efor Perde Sistemleri'nin katkıları ile yapılmıştır.


Ankara'nın Keçiören Semti'nde "Elegance Moda Perde -Çeyiz" adı altında ilk mağazalarını hayata geçiren sektörümüzün genç girişimcileri, Sayın Sinem Çağan Üstün ve Eren Kahyaoğlu, 15 Nisan 2018 pazar günü şık bir organizasyon ile mağazalarının açılışını gerçekleştirdiler. Önemli üretici ve toptancı firmaların ürünlerini bulundurarak mağazaya ayrı bir hava ve güzellik katan iki başarılı meslektaşımız, perde, çeyiz, ev tekstili ve perde sistemleri grupları ile Keçiörenlilere hizmete hazır.

 Mağaza conseptti ve dizayn bakımından meslektaşlarımıza örnek teşkil edecek  bu güzel mağaza tam bir butik hizmet verecek şekilde dizayn edilmiştir. Ankara'nın her yerinden müşteri ağırlamaya hazırlanan meslektaşlarımız uzun süre mağazalarının perde teşhirleri ve tadilatları ile ilgilenirken bir tarahtan mağazanın açılışı için organizasyon planlamışlardır.

Açılışında, mağaza sahiplerimizi yalnız bırakmayan ATO 17. Tekstil ve Mefruşatçılar Komitesi Meclis Üyesi Sayın Mehmet Aygün, Komite Üyesi aynı zamanda Efor Grub Perde Sistemleri'nin Ankara Şube sahibi Adem Taşoluk,  Efor'un Bölge Sorumlusu Sayın Fuat Bayatlı, Altın Ev Perde'nin sahibi Sayın Zafer İlikli, Turuncu Dizayn ailesinden Nuri Bey, Çağan Üstün ailesi, Kahyaoğlu ailesi ve sevgili Keçiören'liler açılışta yerlerini alarak bu kutlu açılışta mağaza sahiplerimize duaları ile eşlik ettiler. 

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı aileside açılıştan kareleri sizler için hazırlarken,  iyi dileklerimizi genç girişimcilerimize sunduk...  

ELEGANCE MODA PERDE & ÇEYİZ
Sinem Çağın Üstün & Eren Kahyaoğlu
İletişim: Osmangazi Mah. Osmangazi Cad. No: 46 / B- Ufuktepe- Keçiören / Ankara
Tel: 03125800603Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 657525

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.